Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.288Z

Ranieri sulmon: Stili i Juves ishte Anjeli dhe ai vdiq

Juventus-Roma “S’ka hakmarrje, dua 3 pikët”. Klaudio Ranieri përgatitet të përballet me këtë shpirt gare sonte kundër ish-skuadrës: “Nuk kam një dëshirë të tillë, ka deklaruar trajneri i verdhekuqve në prag të sfidës me Juven. Jam i vetëdijshëm që do të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.776Z

Benitez,1 javë kohë të pranojë ofertën e Juves

Drejtuesit e Juventusit i kanë dhënë një javë kohë menaxherit të Liverpoolit, Rafael Benitez, të pranojë ofertën e tyre. "The Sun" shkruan se gjiganti italian ka bërë hapa për të angazhuar Benitez që kur shkarkoi ish-trajnerin Ciro Ferrara në muajin janar. Benitez thuh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.788Z

Morati, akuza drejtuesve te Juves: Interi duhej te terhiqej nga fusha

Stadiumi ku i luan ndeshjen ekipi i Juves do te qendroje i mbyllur, per ndeshjen e radhes, pasi Gjykata Sportivi mori kete vendim, duke iu kunderpergjigjur racizmit te shfaqur karshi futbollistit te Interit, Baloteli. Fyerje raciste ndaj Balotelit, ne ndeshjen Juve-Inter, kane provokuar edhe reagimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.471Z

Bogdani, 2 gola si nxehje para Juves

 Erjon Bogdani me dy golat e tij në miqësoren e fituar 12-0 të Kievos ndaj formacionit Sant’Anna d’Alfaedo, dha sinjale të mbara vetëm 48 orë përpara ndeshjes hapëse të verdhebluve veronezë në tranfertën e vështirë kundër Juventusit, që përkon me javën e parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.976Z

FOTOT/ O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga rindërtimi i dy shkollave në rrethin e Lushnjes. Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, nxënësit dhe mësuesit në Çermë e Këmishtaj do të kenë më në fund dy shkolla të rindërtuara nga themeli, me standarde të reja cilësie p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.753Z

Milani në emergjencë para Juves, ja mungesat e sigurta

I ka kushtuar rëndë barazimi 1-1 në Andaluzi ndaj Real Betis, Milanit të Gattusos. Kuqezinjtë dolën të gjymtuar nga ajo sfidë dhe tashmë shkojnë në emergjencë totale në duelin e të dielës në mbrëmje ndaj Juventusit. Dëmtimit të Caldaras, mungesës së gjatë të Biglias por edhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.284Z

Ja çfarë i bëri Mesi Juves përpara 10 vjetësh

Leo Messi si 17- vje?ar kujtohet për një paraqitje të jashtëzakonshme kundër Juventusit. Para finales së madhe të Ligës së Kampionëve më 6 qershor në Berlin mes Juventusit dhe Barcelonës, është publikuar një video e Leo Messit kur ishte vetëm 17- vje?ar. Messi në këtë video shih

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama