Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.073Z

Kanavaro voton Milanin Ibra ben diferencen

Seria A Fabio Kanavaro eshte kthyer ne Napoli se bashku me Kupen e Botes te cilen ne 2014 do te jepet ne Brazil 2014. Ish-kapiteni i Italise shprehet se me Al Ahli po perjeton nje sezon me ulje-ngritje skuadra eshte ne mesin e klasifikimit por ndihet mire ne Emiratet e Bashkuara Arabe. Por e ndjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.229Z

Rosi, Vuçiniç e Sançez, Juvja kërkon sulmues

Tre emra për sulmin e Juves të së ardhmes. “Tuttosport” flet për Aleksis Sançez, Xhuzepe Rosi të Villarreal dhe Mirko Vuçiniç. Mbi malazezin e Romës, skuadra e bardhezinjve kishte lëvizur që gjatë merkatos së janarit. Janë tre pista të një peshe mjaft të rëndësishme, në të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.879Z

Milani interesohet për Trezeguet

Sipas agjentit të David Trezeguet, interesimi i Milanit për sulmuesin francez të Juventusit është më se i vërtetë. Të mërkurën "Il Corriere dello Sport" pohoi se Juventusi ishte gati për ta lënë Trezeguet të largohej drejt San Siros. "Nëse gjithçka shkon sipas planeve t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.529Z

Juve interesohet per Jermaine Defoe

Juventusi raportohet se eshte duke pergatitur oferte per afatin kalimtar dimeror per sulmuesin e Tottenhamit Jermain Defoe. Tuttosport shkruan se bordi i ri i JuveS deshiron te sjelle emra te medhenj ne afatin kalimtar te janarit pasi eshte kritikuar per kete fushate gjate afatit kalimtar veror.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.160Z

Interi gjen fitoren me Kruz, Del Piero dhe Juve ne "qiell"

Interi shenon nje gol dhe siguron tre pike te cmuara. Trajneri Hoze Murinjo dhe tifozet prisnin qe sulmi i ekipi te zhbllokohej, pas dy ndeshjeve pa shenuar. Ne "San Siro", 13 minuta para perfundimit te ndeshjes me Udinezen, Kruz dergon topin ne rrjete dhe Interi ne mbyllje te 90 minutave gezohet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.107Z

Juventusi frenon. Seko: Trezege te Milani? Kurrë

Që sulmuesi i njohur David Trezege është në merkato, kjo është gjë e ditur tashmë për të gjithë. E njohur për momentin është edhe vlera e kartonit të bomberit francez të Juventusit: klubi bardhezi nuk do të privohet nga sulmuesi më efikas i huaj në kampionatin italian në gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.092Z

Juventus dështon në fund

Juventusi nuk ka arritur të fitojë kundër Catanias në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në Olimpico të Torinos, duke barazuar me rezultat 2-2. Në minutën e 19-të të takimit u akordua penallti në favor të vendasve, nd&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama