Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.471Z

Bogdani, 2 gola si nxehje para Juves

 Erjon Bogdani me dy golat e tij në miqësoren e fituar 12-0 të Kievos ndaj formacionit Sant’Anna d’Alfaedo, dha sinjale të mbara vetëm 48 orë përpara ndeshjes hapëse të verdhebluve veronezë në tranfertën e vështirë kundër Juventusit, që përkon me javën e parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.976Z

FOTOT/ O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga rindërtimi i dy shkollave në rrethin e Lushnjes. Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, nxënësit dhe mësuesit në Çermë e Këmishtaj do të kenë më në fund dy shkolla të rindërtuara nga themeli, me standarde të reja cilësie p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.753Z

Milani në emergjencë para Juves, ja mungesat e sigurta

I ka kushtuar rëndë barazimi 1-1 në Andaluzi ndaj Real Betis, Milanit të Gattusos. Kuqezinjtë dolën të gjymtuar nga ajo sfidë dhe tashmë shkojnë në emergjencë totale në duelin e të dielës në mbrëmje ndaj Juventusit. Dëmtimit të Caldaras, mungesës së gjatë të Biglias por edhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.284Z

Ja çfarë i bëri Mesi Juves përpara 10 vjetësh

Leo Messi si 17- vje?ar kujtohet për një paraqitje të jashtëzakonshme kundër Juventusit. Para finales së madhe të Ligës së Kampionëve më 6 qershor në Berlin mes Juventusit dhe Barcelonës, është publikuar një video e Leo Messit kur ishte vetëm 17- vje?ar. Messi në këtë video shih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.956Z

Hap fals i Juves, afrohen ndjekësit

Juventusi nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 përballë ekipit të Parmës. Ekipi i drejtuar nga trajneri Donadoni ka marrë një pikë të rëndësishme e cila e mban në vendin e 9 në renditje. Pirlo kaloi i pari në avanta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.689Z

Kanavaro, edhe pak dite dhe vesh fanellen e Juves

Menaxheri i Fabio Kanavaros, Xhatano Fedele pranoi mundesine e rikthimit te kapitenit te Italise, ne Torino. "Bisedimet kane shkuar ne nje pike te mire" - deklaroi ai. "Fabio do te vendose per te ardhmen e tij ne kete ore. Juve ka nje propozim interesant. Ai po kerkon nga ana tjeter, nje te ardhme m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.323Z

S'është Pirlo, por Pogba, poker i Juves

Juventusi i ka dhënë ligjëratë Udineses në ndeshjen e sotme të zhvilluar në Torino. Në lojë nuk ishte Andrea Pirlo, por që në vend të tij shkëlqeu Paul Pogba. Mesfushori francez realizoj dy gola të bukur në fitoren 4 me 0 t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama