Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.532Z

Maifredi: ‘Calciopoli‘, komplot kundër Juves

Luixhi Mainfredi, ish-trajneri i Juventusit në sezonin 1990-‘91, ka rikthyer "Calciopoli"-n si temë të aktualitetit. "Skandali i vitit 2006? Ishte një komplot kundër klubit bardhezi", tha ai për radio "R2", në emisionin "Të gjithë të çmendur për Juventusin". "Moxhi dhe Xhiraudo kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.469Z

Granit Xhaka nen lupen e Juves

Skuadra italiane Juventus eshte shume i interesuar te perforcohet me nje mesfushor dhe emri i fundit eshte Granit Xhaka Mesfushori me origjine shqiptare qe gjendet ne Prishtine per pushime eshte ne orbiten e Juventusitbr br Shtypi italian shkruan se Xhaka vellai i mesfushorit te kombetares kuqezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.353Z

Fitorja e Milan, trajneri i Juves mohon se rrezikon shkarkimin

ROME-Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara ka refuzuar të pranojë se humbja e mbrëmshme prej 3-0 ndaj Milanit e rrezikon postin e tij. Ndërkohë ndryshe nga homologu i Juves, trajneri i Milanit, Leonardo, ka qenë i kënaqur me lojtarët e tij pas fitores 3-0 në këtë derb. Trajneri I Juves Ferr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.054Z

Melo, beteje mes Juves dhe Arsenalit

Felipe Melo dhe Juve jane gjithmone e me prane njeri-tjetrit. Nga ana tjeter eshte Fiorentina qe ka vene nje shume prej 25 milione euro dhe ishte ajo shume prane, por rivale kryesore e Juves per te fituar sherbimet e brazilianit duket se tani eshte Arsenali. Madje topcinjte e Londres jane shprehur z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.705Z

Video: Muller nuk fal ndaj Juves

Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Juventusit. Bayern Munich ka shënuar golin e epërsisë me anë të sulmuesit gjerman Thomas Muller. Gjermani ka dështuar në fillim të shënonte në portën e zbrazët, por kësaj radhe ishte shumë më i suksesshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.525Z

Felipe Melo i largohet Juves

Në takimin e humbur ndaj Katanias në fundjavë, braziliani u zëvendësua pas vetëm 32 minutash lojë, duke konfirmuar edhe një herë formën e dobët dhe prishjen përfundimtare të marrëdhënieve me trajnerin Çiro Ferrara.“Krisja” midis teknikut dhe mesfushorit filloi që pas ndeshjes nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.449Z

Mançini, Xhentile, Hidink e Gasperini, në portën e Juves

Roberto Mançini, Klaudio Xhentile, Gus Hidink, Xhian Piero Gasperini, por është e thënë se pas disa ditësh lista do zgjatet me kush e di kë. E thënë me terma të tjerë: Çiro Ferrara, nëse do të vazhdojë të mbajë pankinën e Juves, duhet të fitojë kundër Barit. Juve në kampionat b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama