Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.469Z

Granit Xhaka nen lupen e Juves

Skuadra italiane Juventus eshte shume i interesuar te perforcohet me nje mesfushor dhe emri i fundit eshte Granit Xhaka Mesfushori me origjine shqiptare qe gjendet ne Prishtine per pushime eshte ne orbiten e Juventusitbr br Shtypi italian shkruan se Xhaka vellai i mesfushorit te kombetares kuqezi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.353Z

Fitorja e Milan, trajneri i Juves mohon se rrezikon shkarkimin

ROME-Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara ka refuzuar të pranojë se humbja e mbrëmshme prej 3-0 ndaj Milanit e rrezikon postin e tij. Ndërkohë ndryshe nga homologu i Juves, trajneri i Milanit, Leonardo, ka qenë i kënaqur me lojtarët e tij pas fitores 3-0 në këtë derb. Trajneri I Juves Ferr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.054Z

Melo, beteje mes Juves dhe Arsenalit

Felipe Melo dhe Juve jane gjithmone e me prane njeri-tjetrit. Nga ana tjeter eshte Fiorentina qe ka vene nje shume prej 25 milione euro dhe ishte ajo shume prane, por rivale kryesore e Juves per te fituar sherbimet e brazilianit duket se tani eshte Arsenali. Madje topcinjte e Londres jane shprehur z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.705Z

Video: Muller nuk fal ndaj Juves

Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Juventusit. Bayern Munich ka shënuar golin e epërsisë me anë të sulmuesit gjerman Thomas Muller. Gjermani ka dështuar në fillim të shënonte në portën e zbrazët, por kësaj radhe ishte shumë më i suksesshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.525Z

Felipe Melo i largohet Juves

Në takimin e humbur ndaj Katanias në fundjavë, braziliani u zëvendësua pas vetëm 32 minutash lojë, duke konfirmuar edhe një herë formën e dobët dhe prishjen përfundimtare të marrëdhënieve me trajnerin Çiro Ferrara.“Krisja” midis teknikut dhe mesfushorit filloi që pas ndeshjes nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.449Z

Mançini, Xhentile, Hidink e Gasperini, në portën e Juves

Roberto Mançini, Klaudio Xhentile, Gus Hidink, Xhian Piero Gasperini, por është e thënë se pas disa ditësh lista do zgjatet me kush e di kë. E thënë me terma të tjerë: Çiro Ferrara, nëse do të vazhdojë të mbajë pankinën e Juves, duhet të fitojë kundër Barit. Juve në kampionat b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.193Z

Video: E mahnitshme! Rei Manaj gol alla Messi Juves. Interi fiton kupën

Ky eshte supergoli qe shenoi rei manaj ndaj Juvetusit dhe i dha Kupen e Italise Interit. Manaj e ka dribluar te gjithe mbrojtjen e Juves dhe madje edhe portierin. Ne kete pike, Manaj mund te jete vertete ylli tek i cili do t'i kete syte Shqiperia ne Evropian, per te shpresuar nje tjeter mrekulli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama