Rezultate te kerkimit per termin: +Juves

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.705Z

Video: Muller nuk fal ndaj Juves

Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Juventusit. Bayern Munich ka shënuar golin e epërsisë me anë të sulmuesit gjerman Thomas Muller. Gjermani ka dështuar në fillim të shënonte në portën e zbrazët, por kësaj radhe ishte shumë më i suksesshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.525Z

Felipe Melo i largohet Juves

Në takimin e humbur ndaj Katanias në fundjavë, braziliani u zëvendësua pas vetëm 32 minutash lojë, duke konfirmuar edhe një herë formën e dobët dhe prishjen përfundimtare të marrëdhënieve me trajnerin Çiro Ferrara.“Krisja” midis teknikut dhe mesfushorit filloi që pas ndeshjes nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.449Z

Mançini, Xhentile, Hidink e Gasperini, në portën e Juves

Roberto Mançini, Klaudio Xhentile, Gus Hidink, Xhian Piero Gasperini, por është e thënë se pas disa ditësh lista do zgjatet me kush e di kë. E thënë me terma të tjerë: Çiro Ferrara, nëse do të vazhdojë të mbajë pankinën e Juves, duhet të fitojë kundër Barit. Juve në kampionat b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.193Z

Video: E mahnitshme! Rei Manaj gol alla Messi Juves. Interi fiton kupën

Ky eshte supergoli qe shenoi rei manaj ndaj Juvetusit dhe i dha Kupen e Italise Interit. Manaj e ka dribluar te gjithe mbrojtjen e Juves dhe madje edhe portierin. Ne kete pike, Manaj mund te jete vertete ylli tek i cili do t'i kete syte Shqiperia ne Evropian, per te shpresuar nje tjeter mrekulli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.101Z

Ranieri, si Elokan: Juves i duhen fitore

E ardhmja varet ne pese ndeshje. Klaudio Ranieri per ato qe kane thene Elokan, i jep plotesisht te drejte, duke kerkuar maksimumin e Juves, dhe ne fund do te behet bilanci i te gjitheve. "Besoj se Elokan ka te drejte, duhet te mendojme vetem per fitore", - theksoi trajneri roman. "Nuk mendoj per nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.685Z

Conte Do behem Fergusoni i Juves

Nga Catanzaro, ku është nderuar me çmimin “Ceravolo”, Antonio Conte siguron tifozët e Juves në lidhje me të ardhmen e tij. “Kur të mbaroj këtë rrugëtim, atëherë do të më lindë dëshira pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.625Z

Kriza e Juves: Reali, udhëkryqi i Ranierit

Nerva të ngritura në shtëpinë e Juves pas humbjes me Palermon, aq sa vetë Del Piero thërret grupin që të reagojë. Në fakt, kapiteni bardhezi ka lajmëruar se është koha për një mbledhje kokë më kokë mes stafit teknik, skuadrës dhe klubit, para se të shumohen objektivat sezonalë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama