Rezultate te kerkimit per termin: +Kaba

Total: 227
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.880Z

Lamtumirë me kaba për Laver Bariun

Ikën gjenerali i kabasë, klarinetisti virtuoz Laver Bariu dhe sazet e Përmetit…  Heshtje dje në Përmet. Asgjë nuk bëzan. Vetëm një pëshpëritje Shshsht! Po kalon usta Laveri! Kjo qetësi shoqëroi ceremoninë e djeshme në qytetin e sazeve në Përmet. Heshtje. Nuk dëgjohej asg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.837Z

Kaba Nje leter e Tahirit ne shkelje te ligjit qe vlen mbi 50 milione euro

Transmetuar me 21102016 - 1706 Ministri Tahiri i ka bere nje leter shoqerive qe disponojne karburante te shitjes me pakice ku i kerkon te marrin masa shtese te sigurise duke vendosur sisteme kamerash sinjalizim dhe automate elektroni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.373Z

Pianisti Zamir Kaba në Akademinë e Arteve

Tiranë, 26 shkurt, NOA - Vazhdon stina koncertore e orkestrës së RTSH-së, e cila sot në mbrëmje sjell një koncert për piano dhe orkestër, me pjesëmarrjen e pianistit, Zamir Kaba. Në koncert do të interpretohen pjesë nga kompozitorët Pjetër Gaci Symfonic Dance Nr.1, Sergei Rac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.446Z

Larsen: Shqipëria? Kaba dhe revolucion kulturor

Larsen biografi e shkurtër Larsen, emri i vërtetë i të cilit është Gabriele Panico, vijon eksplorimin e tij në botën e muzikës elektro. Kurdoherë në një hap me zhvillimet e mundshme të muzikës bas, Larsen merret me kulturën dancehall dhe club me një tingull minimal, megjithëse me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.198Z

Ylli Dylgjeri dhe Dritan Kaba sulmojnë Ngjelën: Vërini zinxhirët se ka rrëshkitur!

Një shkrim i Spartak Ngjelës, ka shkaktuar reagime të ashpra. Ditën e djeshme avokat Ngjela me anë të një statusi në FB ka sulmuar Berishën dhe Metën. Sot atij i janë përgjigjur këshilltari i grupit të LSI, Dritan Kaba dhe ish-këshilltari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri. Reagimi i Yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.295Z

Denoncimi i Berishes me kaba Kanabis ne Tepelene kryeqytetin e Kanabistanit VIDEO

Transmetuar me 21082016 - 1057 Ish- Kryeministri Sali Berisha i cili prej kohesh denoncon se ne gjithe vendin e kryesisht ne Tepelene eshte mbjelle kanabis sativa ka zgjedhur nje menyre te vecante per te denoncuarbr br Ai ka publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.400Z

Hamit Kaba: Çthonë kabllogramet ruse për Shqipërinë

ENVER HOXHA E STALINI Botohet libri “Shqipëria dhe Kosova në arkivat ruse” Historiani sjell dokumente të pabotuara më parë, që u përkasin viteve 1946-1962 Bashkimi Sovjetik dinte thuajse gjithçka ndodhte në Shqipëri.Receptorët e superfuqisë nuk ishin thjesht përfaqësuesit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama