Rezultate te kerkimit per termin: +Kadri +Rroshi

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] kadri / docs[0] 4752 / hits[0] 8614 / keyword[1] rroshi / docs[1] 892 / hits[1] 2450 /
No Pic available
  • 2011-05-11

Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74 FADIL NASUFI Aleanca per te Ardhmen: 10148 vota ILIR DECOLLI Aleanca per Qytetarin: 9177 vota Qarku Berat/Komuna VELABISHT 15 / 15 KASTR

Vargje naimiane për përvjetorin e TK
  • 2010-12-16

Vargje naimiane për përvjetorin e TK

Vargjet e njohura të Naimit janë ngjitur në skenën e Teatrit Kombëtar. Në një mbrëmje “Naimiane” aktorët më të mirë të teatrit janë bashkuar në sallën “Kadri Rroshi” duke interpretuar disa nga son

Vargje naimiane për përvjetorin e TK
  • 2010-12-14

Vargje naimiane për përvjetorin e TK

Vargjet e njohura të Naimit janë ngjitur në skenën e Teatrit Kombëtar. Në një mbrëmje “Naimiane” aktorët më të mirë të teatrit janë bashkuar në sallën “Kadri Rroshi” duke interpretuar disa nga son

Vargje naimiane per pervjetorin e TK
  • 2010-12-03

Vargje naimiane per pervjetorin e TK

Vargjet e njohura te Naimit jane ngjitur ne skenen e Teatrit Kombetar. Ne nje mbremje Naimiane aktoret me te mire te teatrit jane bashkuar ne sallen Kadri Rroshi duke interpretuar disa nga sonetet e poetit me rastin e 110 vjetorit te vdekjes se tij. Nje mbremje e ideuar nga studiuesi Perparim

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-05-29

Teatri Kombëtar, koha më e keqe?! Kur donin ta shembnin për truall

Teatri/Një ndër regjisorët më të vjetër, si e sheh teatrin dhe aktrimin në 65 vjet “Teatri Kombtar” sht nj titull i lart q do shtet e jep pr merita t shquara n ngritjen e kulturs kombtare, pr vlera t arritura dhe pr vlera q duhet t arrihen, pr prpjekjet q bn dhe

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per