Rezultate te kerkimit per termin: +Kadri +Zeka

Meta: total 159 / total_found 159 / time 0.000 / keyword[0] kadri / docs[0] 4853 / hits[0] 8789 / keyword[1] zeka / docs[1] 1365 / hits[1] 2535 /
Milam Zeka- Behxhet Shalës: Mos u merzit nga akuzat, edhe mua Haradinaj më tha se po i shërbej SHIK-ut
  • 2015-10-10

Milam Zeka- Behxhet Shalës: Mos u merzit nga akuzat, edhe mua Haradinaj më tha se po i shërbej SHIK-ut

Gazetari kosovar, Milaim Zeka, i ka dalë në mbrotje Udhëheqësit të Këshillit të KLMDNJ-së, Behxhet Shala, pas polemikave me Sekretarin Përgjithshëm të Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj.Zeka e inkurajon Shalën që të injoroj akuza

Milaim Zeka kritikon ashpër Kadri Veselin për tryezën e sotme
  • 2015-10-05

Milaim Zeka kritikon ashpër Kadri Veselin për tryezën e sotme

Gazetari Milaim Zeka ka kritikuar ashpër kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli lidhur me takimin që ka zhvilluar me përfaqësuesit e medieve për shkak të bllokimit të punës së kuvendit që po bëhet nga opozita. Zeka përmes n

Kosumi merr detyrën e rektorit të Universitetit të Gjilanit “Kadri Zeka”
  • 2015-09-25

Kosumi merr detyrën e rektorit të Universitetit të Gjilanit “Kadri Zeka”

Bajram Kosumi, ka marrë detyrën e rektorit të Universitetit të Gjilanit “Kadri Zeka”, në një ceremoni pranim-dorëzimi nga ushtruesi i detyrës, Naim Syla. “Ushtruesi i detyrës së rektorit, Naim Syla i uroi rektorit të ri Bajram

Mbahet provimi plotësues për pranimin e studentëve në Universitetin e Gjilanit “Kadri Zeka”
  • 2015-09-19

Mbahet provimi plotësues për pranimin e studentëve në Universitetin e Gjilanit “Kadri Zeka”

Rreth 1000 mijë aplikantë të Universitetit të Gjilanit "Kadri Zeka", i janë nënshtruar sot provimit plotësues për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore - bachelor në vitin akademik 2015/2016 në afatin e shtatorit, duke konkurruar kështu për rreth 700 vendet sa

Për 657 indeksa aplikojnë 1000 maturantë
  • 2015-09-18

Për 657 indeksa aplikojnë 1000 maturantë

Në Universitetin e Gjilanit "Kadri Zeka", kanë aplikuar rreth 1 mijë maturantë deri në ditën kur edhe është mbyllur konkursi plotësues për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore - bachelor në vitin akademik 2015/2016 në afatin e shtatorit. Universiteti i Gjilani

Bajram Kosumi, maratonisti i politikës moderne që u bë Rektor i UGJ “Kadri Zeka”
  • 2015-09-18

Bajram Kosumi, maratonisti i politikës moderne që u bë Rektor i UGJ “Kadri Zeka”

Bajram Kosumi, i cili sot është emëruar Rektor i Universitetit të Gjilanit “Kadri Zeka”, ka një karrierë të gjatë në skenën politike në Kosovë, por njihet edhe si gazetar në vitet 1991 – 1993. Ai ka filluar të je

Veseli nderon dëshmorët e Gjilait dhe viziton familje e dëshmorëve (Foto)
  • 2015-09-17

Veseli nderon dëshmorët e Gjilait dhe viziton familje e dëshmorëve (Foto)

Sot, në kuadër të shënimit të Ditës së Rivarrimit të Dëshmorëve të rajonit të Gjilanit dhe Zonës së Karadakut të UÇK-së, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, bëri homazhe pranë varrezave të dëshmorëve në qytetin e Gjilanit dhe në shenjë nderimi pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama