Rezultate te kerkimit per termin: +Kadri +Zeka

Meta: total 159 / total_found 159 / time 0.000 / keyword[0] kadri / docs[0] 4853 / hits[0] 8789 / keyword[1] zeka / docs[1] 1365 / hits[1] 2535 /
Ali Ahmeti e Fazli Veliu dëshmitarë kryesorë në Gjykatën Speciale
  • 2015-08-09

Ali Ahmeti e Fazli Veliu dëshmitarë kryesorë në Gjykatën Speciale

Gjykata Speciale e miratuar nga Parlamenti i Kosovës pritet gjatë vitit të ardhshëm të filloj me gjykimin e krimeve të supozuara të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK). Tribunali ad hoc me seli në Hagë do të gjykoj pers

No Pic available
  • 2015-08-05

Milaim Zeka: Ja 13 zyrtarët e parë që do gjykohen, mes tyre Thaçi e Veseli

Gazetari Milaim Zeka publikon listën e 13 figurave kryesore që kanë udhëhequr luftën e UÇK-së, e që do të jeën të parët që do të gjykohen për krime lufte nga Gjykata Speciale. Akuzohet edhe Hashim Thaçi e Kadri Veseli. Shumica prej këtyre ish-udhëheqësve të luftës së UÇK-së,

Milaim Zeka: Burim Ramadani e Blerim Latifi, këshilltar, soj të zagarit
  • 2015-08-05

Milaim Zeka: Burim Ramadani e Blerim Latifi, këshilltar, soj të zagarit

Gazetari Milaim Zeka i ka reaguar këshilltarit të Ramush Haradinajt, Burim Ramadanit dhe atij të Kadri Veselit, Blerim Latifi, duke i quajtur soj të zagarit. Ai përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se këta këshilltar nuk dinë t’i k

Rexhep Selimi: Emrat për Specialen nuk i dinë as Milaim Zeka dhe as Hashim Thaçi
  • 2015-08-04

Rexhep Selimi: Emrat për Specialen nuk i dinë as Milaim Zeka dhe as Hashim Thaçi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Rexhep Selimi, duke e komentuar publikimin e një liste nga ana e gazetarit Milaim Zeka, në të cilën lakohet emri i tij si i akuzuar potencial nga Gjykata Speciale, ka thënë për Telegrafin se as Milaim Zeka e as Hashim Thaçi nuk i dinë emrat që prit

Specialja Milaim Zeka publikon listen e te akuzuarve
  • 2015-08-04

Specialja Milaim Zeka publikon listen e te akuzuarve

brbrPasi Kuvendi i Kosoves ka miratuar me 82 vota pro themelimin e Gjykates Speciale gazetari investigativ Milaim Zeka njeheresh drejtuesi i emisionit Pa Rrotlla ka publikuar nje liste me 12 emra te personave qe do te hetohen nga kjo gjykate me akuzen per krime lufte Mes ketyre emrave jane zyrtaret

Selimi: Emrat për Specialen nuk i dinë as Milaim Zeka e as Hashim Thaçi
  • 2015-08-04

Selimi: Emrat për Specialen nuk i dinë as Milaim Zeka e as Hashim Thaçi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Rexhep Selimi, duke e komentuar publikimin e një liste nga ana e gazetarit Milaim Zeka, në të cilën lakohet emri i tij si i akuzuar potencial nga Gjykata Speciale, ka thënë për Telegrafin se as Milaim Zeka e as Hash

Milaim Zeka: Lista me emrat e të akuzuarve është e SAKTË (Emrat)
  • 2015-08-04

Milaim Zeka: Lista me emrat e të akuzuarve është e SAKTË (Emrat)

“Burim ndërkombëtar i informacionit dhe shumë i sigurtë”, tha Zeka kur tregoi se ku i ka gjetur emrat e të akuzuarve potencial nga Gjykata Speciale në një intervistë për KlanKosova, transmeton Indeksonline. Ai dha një detaj kur u për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama