Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.652Z

Kalendari, shkelet rregullorja e Kuvendit

Sipas ligjit bazë, duhet të bëhet publike dy ditë para seancës Shkelet rregullorja e Kuvendit për publikimin e kalendarit të punimeve të komisionit dhe seancave plenare. Në mënyrë të përsëritur, plani i punës së legjislativit nuk bëhet i ditur në publik, por mësohet vetëm në sea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.162Z

Kalendari nga Ulqini

Në shenjë të njëqindvjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, në Teatrin Kombëtar, sonte do të shfaqet premiera e koreodramës ‘Kalendari’. Kjo shfaqje vjen në Prishtinë, pas premierës që e pati në Ulqin. Derisa shumica e kosovarëve ia kanë mësyrë Vlorës apo Tiranës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.207Z

Kalendari i Thomas

Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 10:46 Modelja dhe ylli i Big Brotherit, Imogen Thomas është paraqitur në një kalendar, përderisa ka veshur bikini të zeza. Bukuroshja e Uelsit është dukur e bukur dhe shumë adhurues të saj e kanë lavdëruar atë duke e kritikuar Giggsin që e kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.457Z

Kalendari, ndeshjet dje dhe sot

Gazeta ShqipNdeshjet e sotme Grupi C Ora 18.00 Spanjë-Itali Grupi C Ora 20.45  Irlandë-Kroaci Ndeshjet e nesërme Grupi D Ora 18.00 Francë-Angli Grupi D Ora 20.45 Ukrainë-Suedi Ndeshjet e djeshme Grupi B Holandë-Danimarkë  1-0 M. Krohn-Dehli Grupi B Gjermani-Portugali 1-0 Kalendari, ndeshjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Kalendari i qenushëve-Foto

Ky është kalendari i cili tregon disa qenush shumë të lezetshëm të cilët shfaqen me një shumëllojshmëri kapelesh që mund të jetë edhe një ide për parqitjen e qenushit tuaj në evenimente të ndryshme. Qenushët e rracave të ndryshme shfaqen herë mjaft trendy e herë në rolin e një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.349Z

Kriza ekonomike, Portugalia heq festat nga kalendari

Share Portugalia ka vendosur që në kuadër të masave të kursimit, të shkurtojë edhe ditët e festave. Kështu, katër festa, nga 14 në total, do të shkurtohen nga kalendari. Sipas BBC, bëhet fjalë për dy festivale fetare dhe dy pushime të tjera publike. Vendimi në lidhje me dy festiva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

FOTOT/ Ja ku vjen kalendari më seksi!

Kelly Brook kishte publikuar disa javë më parë një pjesë të fotove nga kalendari i saj 2016. Por tashmë që ai ka dalë në treg mund të shijojmë gjithë fotot e kalendarit të saj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama