Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.803Z

F1 Valencia terhiqet nga kalendari

Valencia do të tërhiqet nga kalendari i Formulës 1 në sezonin e ardhshëm, të paktën duke besuar burimet konfidenciale të cilave u referohet e përditshmja sportive spanjolle "AS". Sipas saj, bashkia dhe sponsorët e Çmimit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.855Z

FOTOT/ Kalendari i nxehtë i topolakes më seksi në botë!

Ashley Graham është kthyer në një ndër modelet më të dashura pas thyerjes së tabuve të formave të plota që nuk pranoheshin në industrinë e modës. Ajo ka pozuar së fundmi për Love magazine. Vërtet seksi!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.014Z

Kalendari më seksi në botë mbush 50 vjeç. FOTOT e nxehta

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE EROTIKE) Shumëkush e njeh kalendarin Pirelli! Prej 50 vitesh ai është një simbol ku përzihen bashkë seksi dhe arti. Kjo vjen edhe falë kamerave profesionale të Helmut Newton apo Terry Richardson. Por natyrisht falë modeleve më të bukura në planet, që janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.115Z

FOTOT/ A është ky kalendari nudo më i keq në histori?

Që prej vitit 1999, kur disa femra vendosën të zhvishen për një kalendar me qëllime bamirësie, në Britani kanë vërshuar me dhjetëra kalendarë të tillë. E kush nuk është zhveshur për një kalendar, por Daily Mail shkruan se ky duhet të jetë kalendari më i keq nudo. Vajzat i pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.909Z

FOTOT/ A është ky kalendari më seksi i 2017? (18+)

Vajzat e faqes 3 të The Sun kanë krijuar kalendarin e tyre për vitin 2017. Ai është tejet erotik dhe kushton 10 paund.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.313Z

Konferenca e kryetarëve, miratohet kalendari dhe programi

Kuvendi hap të hënën sesionin e pestë të legjislaturës së XVIII të tij. Por para se të bëhet hapja formale e këtij sesioni, ditën e premte pritet të mblidhet dhe konferenca e kryetarëve, e cila duhet të miratojë programin tre mujor dhe kalendarin tre javor të punimeve në komisione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.909Z

Kuvend, miratohet kalendari 3 javor i punimeve

Konferenca e kryetarëve TIRANË- Miratohet me konsensus kalendari trejavor i punimeve të Kuvendit. Kalendari është miratuar në mbledhjen e sotme të Kryetarëve të Grupeve Parlamentare, duke marre edhe dakordesine e opozites. Gjatë mbledhjes kreu i grupit të PS-së, Gramoz Ruci ka kërkuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama