Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.207Z

Kalendari i Thomas

Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 10:46 Modelja dhe ylli i Big Brotherit, Imogen Thomas është paraqitur në një kalendar, përderisa ka veshur bikini të zeza. Bukuroshja e Uelsit është dukur e bukur dhe shumë adhurues të saj e kanë lavdëruar atë duke e kritikuar Giggsin që e kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.457Z

Kalendari, ndeshjet dje dhe sot

Gazeta ShqipNdeshjet e sotme Grupi C Ora 18.00 Spanjë-Itali Grupi C Ora 20.45  Irlandë-Kroaci Ndeshjet e nesërme Grupi D Ora 18.00 Francë-Angli Grupi D Ora 20.45 Ukrainë-Suedi Ndeshjet e djeshme Grupi B Holandë-Danimarkë  1-0 M. Krohn-Dehli Grupi B Gjermani-Portugali 1-0 Kalendari, ndeshjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Kalendari i qenushëve-Foto

Ky është kalendari i cili tregon disa qenush shumë të lezetshëm të cilët shfaqen me një shumëllojshmëri kapelesh që mund të jetë edhe një ide për parqitjen e qenushit tuaj në evenimente të ndryshme. Qenushët e rracave të ndryshme shfaqen herë mjaft trendy e herë në rolin e një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.349Z

Kriza ekonomike, Portugalia heq festat nga kalendari

Share Portugalia ka vendosur që në kuadër të masave të kursimit, të shkurtojë edhe ditët e festave. Kështu, katër festa, nga 14 në total, do të shkurtohen nga kalendari. Sipas BBC, bëhet fjalë për dy festivale fetare dhe dy pushime të tjera publike. Vendimi në lidhje me dy festiva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

FOTOT/ Ja ku vjen kalendari më seksi!

Kelly Brook kishte publikuar disa javë më parë një pjesë të fotove nga kalendari i saj 2016. Por tashmë që ai ka dalë në treg mund të shijojmë gjithë fotot e kalendarit të saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Kalendari i veçantë/ Ku bashkohet vdekja me seksin (FOTO)

Një firmë arkivolesh, e bindur se seksi shet, ka vendosur që të përgatisë një kalendar të veçantë për vitin 2013. Modele seksi shfaqen në krah të arkivoleve që ofron për shitje firma polake Lindner. Kalendari kushton rreth 40 euro, por problemi është nëse do e vinit dot në mur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.653Z

Kryetarët, kalendari miratohet pa opozitën

TIRANE- Miratohet pa konsensusin e opozites kalendari tre javor i punimeve te Kuvendit, duke perfshire ne te projektligjet e mbetura me 3/5. Partia Socialiste ka kerkuar me shume kohe per diskutimin e tre Kodeve, te Gjykates penale, civile dhe administrative, duke kerkuar qe ato te mos jene pjese e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama