Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.411Z

Massa rikthehet në vitin 2010

Felipe Massa ka hequr dorë nga kalendari i garave për këtë sezon të Formula 1, por do të jetë plotësisht i gatshëm për rikthim në vitin 2010 për ekipin e tij Ferrari. Massa pësoi lëndim kërcënues për jetën në Hungarian Grand Prix në muajin korrik dhe pritet të ketë një ndërh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.003Z

Angela Martini “zhvishet” vetëm për Fadil Berishën

Ashtu siç kishte premtuar, Angela Martini pranoi të fotografohet e zhveshur vetëm nga fotografi i famshëm Fadil Berisha. Modelja shkodrane, Martini ka realizuar një set të ri fotografish, duke i hequr të gjitha para fotografit Berisha. Bukuroshja shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.182Z

Van Persie ende lojtar i Arsenalit!!

Nëse shikohet kalendari i Arsenalit për vitin 2013, atëherë besohet se Robin Van Persie është ende lojtar i Arsenalit. "Çfarë po kërkon Van Persie te Arsenali?" është pyetja që mediat angleze e shtrojnë për skuadr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.700Z

Motorra dhe femra për 12 muaj

Itali, 31 Janar NOA – Kombinim më i mirë i dy pasioneve më të mëdha të meshkujve, femrat dhe motorët, të cilat janë dhe përbërit kryesorë të të kalendarit shpërthyes 2011, të Barracuda Moto. Jorge Lorenzo, kampion bote i MotoÂ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.977Z

Zyrat të hapura edhe më 8 maj për kartat e pasaportat

07/05/2011  Zv/ministri i Brendshëm Ferdinand Poni tha se “Me qëllim ardhjen në ndihmë të zgjedhësve për të krijuar mundësinë e plotë për të votuar, duke arritur standarde të larta zgjedhore, si dhe nisur nga koha e mbetur në dispozicion deri në datën 8 maj 2011, u ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.672Z

Topalli Reformat duan votat e opozites

Deklarata Kreu i Kuvendit Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ne fjalen e saj ne nisjen e sesionit kuvendor tha se ky qe po fillojme sot eshte sesioni VI i kesaj legjislature. Reformat kane qene axhenda jone parlamentare dhe reformat do te jene axhenda parlamentare edhe ne kete sesion. Disa ligje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.699Z

Prishja e konsensusit PS-PD pezull ligjet me 3/5

Opozita nuk ka dhënë votat për kalendarin e tre javëve të para të punimeve të Kuvendit. Për këtë arsye, Komisioni parlementar i Ligjeve shtyu të enjten diskutimet për Kodin Civil. Mazhoranca shfaqi vullnet që socialisti Damian Gjiknuri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama