Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.003Z

Angela Martini “zhvishet” vetëm për Fadil Berishën

Ashtu siç kishte premtuar, Angela Martini pranoi të fotografohet e zhveshur vetëm nga fotografi i famshëm Fadil Berisha. Modelja shkodrane, Martini ka realizuar një set të ri fotografish, duke i hequr të gjitha para fotografit Berisha. Bukuroshja shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.182Z

Van Persie ende lojtar i Arsenalit!!

Nëse shikohet kalendari i Arsenalit për vitin 2013, atëherë besohet se Robin Van Persie është ende lojtar i Arsenalit. "Çfarë po kërkon Van Persie te Arsenali?" është pyetja që mediat angleze e shtrojnë për skuadr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.700Z

Motorra dhe femra për 12 muaj

Itali, 31 Janar NOA – Kombinim më i mirë i dy pasioneve më të mëdha të meshkujve, femrat dhe motorët, të cilat janë dhe përbërit kryesorë të të kalendarit shpërthyes 2011, të Barracuda Moto. Jorge Lorenzo, kampion bote i MotoÂ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.977Z

Zyrat të hapura edhe më 8 maj për kartat e pasaportat

07/05/2011  Zv/ministri i Brendshëm Ferdinand Poni tha se “Me qëllim ardhjen në ndihmë të zgjedhësve për të krijuar mundësinë e plotë për të votuar, duke arritur standarde të larta zgjedhore, si dhe nisur nga koha e mbetur në dispozicion deri në datën 8 maj 2011, u ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.672Z

Topalli Reformat duan votat e opozites

Deklarata Kreu i Kuvendit Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ne fjalen e saj ne nisjen e sesionit kuvendor tha se ky qe po fillojme sot eshte sesioni VI i kesaj legjislature. Reformat kane qene axhenda jone parlamentare dhe reformat do te jene axhenda parlamentare edhe ne kete sesion. Disa ligje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.699Z

Prishja e konsensusit PS-PD pezull ligjet me 3/5

Opozita nuk ka dhënë votat për kalendarin e tre javëve të para të punimeve të Kuvendit. Për këtë arsye, Komisioni parlementar i Ligjeve shtyu të enjten diskutimet për Kodin Civil. Mazhoranca shfaqi vullnet që socialisti Damian Gjiknuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.492Z

Aktorja realizon kalendar të nxehtë |FOTO

Transmetuar më 30.12.2014 - 12:24 Një vit tundues me aktoren bukuroshe Kyra Kole. Aktorja dhe Dj hungareze, ka realizuar një shërbim fotografik tejet të nxehtë, duke pozuar për një kalendar ku tregon shumë më shumë nga ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama