Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.977Z

Zyrat të hapura edhe më 8 maj për kartat e pasaportat

07/05/2011  Zv/ministri i Brendshëm Ferdinand Poni tha se “Me qëllim ardhjen në ndihmë të zgjedhësve për të krijuar mundësinë e plotë për të votuar, duke arritur standarde të larta zgjedhore, si dhe nisur nga koha e mbetur në dispozicion deri në datën 8 maj 2011, u ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.672Z

Topalli Reformat duan votat e opozites

Deklarata Kreu i Kuvendit Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ne fjalen e saj ne nisjen e sesionit kuvendor tha se ky qe po fillojme sot eshte sesioni VI i kesaj legjislature. Reformat kane qene axhenda jone parlamentare dhe reformat do te jene axhenda parlamentare edhe ne kete sesion. Disa ligje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.699Z

Prishja e konsensusit PS-PD pezull ligjet me 3/5

Opozita nuk ka dhënë votat për kalendarin e tre javëve të para të punimeve të Kuvendit. Për këtë arsye, Komisioni parlementar i Ligjeve shtyu të enjten diskutimet për Kodin Civil. Mazhoranca shfaqi vullnet që socialisti Damian Gjiknuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.492Z

Aktorja realizon kalendar të nxehtë |FOTO

Transmetuar më 30.12.2014 - 12:24 Një vit tundues me aktoren bukuroshe Kyra Kole. Aktorja dhe Dj hungareze, ka realizuar një shërbim fotografik tejet të nxehtë, duke pozuar për një kalendar ku tregon shumë më shumë nga ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.200Z

Volejbollistet e zhveshura me uniformë të pikturuar në trup |FOTO

Transmetuar më 06.12.2014 - 10:29 Volleystars Thuringen është një klub volejbolli për femra në Gjermani që çdo vit lufton për të mos dalë nga Bundesliga. Këtë vit sportistet patën një ide të veçantë pÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.828Z

Ikonat e modës pozojnë për kalendarin e “Sports Illustrated” |VIDEO

Transmetuar më 03.11.2016 - 11:52 Irina Shayk, Julie Henderson, Daniella Sarahyba dhe Zoe Duchesne janë këto disa prej yjeve që pritet të shfaqen në kopertinën e “Sports Illustrated”, me modelen ruse Shayk që do të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.383Z

Pritet të mblidhet Konferenca e Kryetarëve

Kuvendi i Shqipërisë pritet të mblidhet në orën 17:00 të ditës së sotme, mbledhje e cila paraprihet nga Konferenca e Kryetarëve, e cila do të vendosë për rendin e ditës. Në seancën e sotme do të miratohet edhe procesverbali i seancës së 30 gushtit. Gjatë seancës do të votohet ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama