Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.349Z

Kriza ekonomike, Portugalia heq festat nga kalendari

Share Portugalia ka vendosur që në kuadër të masave të kursimit, të shkurtojë edhe ditët e festave. Kështu, katër festa, nga 14 në total, do të shkurtohen nga kalendari. Sipas BBC, bëhet fjalë për dy festivale fetare dhe dy pushime të tjera publike. Vendimi në lidhje me dy festiva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.359Z

FOTOT/ Ja ku vjen kalendari më seksi!

Kelly Brook kishte publikuar disa javë më parë një pjesë të fotove nga kalendari i saj 2016. Por tashmë që ai ka dalë në treg mund të shijojmë gjithë fotot e kalendarit të saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Kalendari i veçantë/ Ku bashkohet vdekja me seksin (FOTO)

Një firmë arkivolesh, e bindur se seksi shet, ka vendosur që të përgatisë një kalendar të veçantë për vitin 2013. Modele seksi shfaqen në krah të arkivoleve që ofron për shitje firma polake Lindner. Kalendari kushton rreth 40 euro, por problemi është nëse do e vinit dot në mur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.653Z

Kryetarët, kalendari miratohet pa opozitën

TIRANE- Miratohet pa konsensusin e opozites kalendari tre javor i punimeve te Kuvendit, duke perfshire ne te projektligjet e mbetura me 3/5. Partia Socialiste ka kerkuar me shume kohe per diskutimin e tre Kodeve, te Gjykates penale, civile dhe administrative, duke kerkuar qe ato te mos jene pjese e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.408Z

Kalendari i ndeshjeve, java 4

Kalendari i ndeshjeve, data 29 tetor 2006 Kategoria e Dytë Java IV Grupi I Veleciku-Përparimi Korabi-Olimpik T. Iliria-Tërbuni Dajti-Albpetrol Cakrani-Naftëtari Egnatia–Clirimi GRUPI II Delvina-Këlcyra Skrapari-Pojani Policani-Memaliaj Maliqi-Bylis Domosdova-Butr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.247Z

Hitaj: Kalendari diskutohet ditën e hënë

Ka reaguar menjëherë sektori i garave pas deklarimeve të drejtorit të stadiumit, Perikli Dhales, i cili haptazi kërkonte që të ndryshohej kalendari i aktivitetit. Kështu dje shefi i sektorit të garave, Hito Hitaj, ka pranuar të flasë për këtë problem. Sipas tij, nuk është aspak e vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.803Z

F1 Valencia terhiqet nga kalendari

Valencia do të tërhiqet nga kalendari i Formulës 1 në sezonin e ardhshëm, të paktën duke besuar burimet konfidenciale të cilave u referohet e përditshmja sportive spanjolle "AS". Sipas saj, bashkia dhe sponsorët e Çmimit t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama