Rezultate te kerkimit per termin: +Kalendari

Total: 2818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Kalendari i veçantë/ Ku bashkohet vdekja me seksin (FOTO)

Një firmë arkivolesh, e bindur se seksi shet, ka vendosur që të përgatisë një kalendar të veçantë për vitin 2013. Modele seksi shfaqen në krah të arkivoleve që ofron për shitje firma polake Lindner. Kalendari kushton rreth 40 euro, por problemi është nëse do e vinit dot në mur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.653Z

Kryetarët, kalendari miratohet pa opozitën

TIRANE- Miratohet pa konsensusin e opozites kalendari tre javor i punimeve te Kuvendit, duke perfshire ne te projektligjet e mbetura me 3/5. Partia Socialiste ka kerkuar me shume kohe per diskutimin e tre Kodeve, te Gjykates penale, civile dhe administrative, duke kerkuar qe ato te mos jene pjese e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.408Z

Kalendari i ndeshjeve, java 4

Kalendari i ndeshjeve, data 29 tetor 2006 Kategoria e Dytë Java IV Grupi I Veleciku-Përparimi Korabi-Olimpik T. Iliria-Tërbuni Dajti-Albpetrol Cakrani-Naftëtari Egnatia–Clirimi GRUPI II Delvina-Këlcyra Skrapari-Pojani Policani-Memaliaj Maliqi-Bylis Domosdova-Butr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.247Z

Hitaj: Kalendari diskutohet ditën e hënë

Ka reaguar menjëherë sektori i garave pas deklarimeve të drejtorit të stadiumit, Perikli Dhales, i cili haptazi kërkonte që të ndryshohej kalendari i aktivitetit. Kështu dje shefi i sektorit të garave, Hito Hitaj, ka pranuar të flasë për këtë problem. Sipas tij, nuk është aspak e vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.803Z

F1 Valencia terhiqet nga kalendari

Valencia do të tërhiqet nga kalendari i Formulës 1 në sezonin e ardhshëm, të paktën duke besuar burimet konfidenciale të cilave u referohet e përditshmja sportive spanjolle "AS". Sipas saj, bashkia dhe sponsorët e Çmimit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.855Z

FOTOT/ Kalendari i nxehtë i topolakes më seksi në botë!

Ashley Graham është kthyer në një ndër modelet më të dashura pas thyerjes së tabuve të formave të plota që nuk pranoheshin në industrinë e modës. Ajo ka pozuar së fundmi për Love magazine. Vërtet seksi!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.014Z

Kalendari më seksi në botë mbush 50 vjeç. FOTOT e nxehta

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE EROTIKE) Shumëkush e njeh kalendarin Pirelli! Prej 50 vitesh ai është një simbol ku përzihen bashkë seksi dhe arti. Kjo vjen edhe falë kamerave profesionale të Helmut Newton apo Terry Richardson. Por natyrisht falë modeleve më të bukura në planet, që janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama