Rezultate te kerkimit per termin: +Kaliforni

Meta: total 1000 / total_found 2581 / time 0.001 / keyword[0] kaliforni / docs[0] 2581 / hits[0] 3074 /
No Pic available
  • 2017-08-28

Arrestime gjatë protestave në San Francisko

Protestat vazhduan dje për të dytën ditë në qytetin e Berklit në Kaliforni, mes anti-protestuesve të majtë dhe një grupimi të ekstremit të djathtë që një ditë më parë kishte anuluar tubimin e planifikuar në San Francisko.Policia njoftoi se kishte arrestuar 13 vetë nga grupet demon

50 studente thyejnë kodin e veshjes në shkollë, ja çfarë bëjnë djemtë
  • 2017-08-23

50 studente thyejnë kodin e veshjes në shkollë, ja çfarë bëjnë djemtë

Një shkollë në Kaliforni ka kthyer 50 vajza në shtëpi që të ndërronin veshjet pasi kishin thyer rregullat e etikës për uniformën. Thuyhet se ato kishin veshur bluze, të cilat zbulonin supet e tyre, që konsiderohet si veshje provokuese. Disa djem kanë vendosur që të protestojnë në e

No Pic available
  • 2017-08-20

Vizioni i së ardhmes?! Mercedes-Benz zbulon makinën elektrike luksoze

Mercedes-Benz ka zbuluar vizionin e tij për të ardhmen, një makinë luksoze elektrike Version i ri i makinës super elegante Mercedes-Maybach 6 Cabriolet u zbulua të premten në Monterey Car Week në Kaliforni, si dizajni më i fundit i markës së makinave. Makina manitëse me dy vende, e përs

No Pic available
  • 2017-08-16

Një modele shumë ndryshe nga të tjerat

Ne jemi mësuar që të shohim modele të dobëta, me linja perfekte por Iskra Lawrence është një  komplet ndryshe nga të tjerat. Pavarësisht se është e mbushur modelja nuk ka problem që të shfaqë linjat e saj me bikini . 26-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në  Pier Sa

No Pic available
  • 2017-08-15

Fotot nudo dhe rezidenca përrallore e modeles 51-vjeçare

Cindy Crawford na prezanton me rezidencën mahnitëse në Malibu që ajo jeton me bashkëshortin e saj Rande dhe dy fëmijët e tyre. Rezidenca super luksoze e modeles përbëhet nga disa elemetë të veçantë brenda saj, siç janë ato intim, ku janë të përfshira disa imazhe të saj nudo që de

No Pic available
  • 2017-08-04

Kompania e kanabisit blen qytetin

Një kompani që prodhon kanabis ka blerë një qytet të tërë në Kaliforni dhe ka në plan të kthejë atë në një destinacion për marijuanën. American Green ka rënë dakord me anë të një marrëveshjeje për të vlerë qytetin e Nipton për 5 mln dollarë. Kompania do të zotërojë 120

No Pic available
  • 2017-08-04

Trafikanti më i madh i drogës ankohet ndaj SHBA: Kushtet shumë të këqija!

Joaquín Guzmán Loera i njohur si El Chapo, pretendon se qeveria meksikane e kishte ekstraduar në mënyrë të padrejtë në Brooklyn të Shteteve të Bashkuara. Ai akuzohet si trafikanti më i madh i narkotikëve në botë. Gjykata Federale nuk e ka trajtuar pretendimin e tij. Prokurorët e akuzo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama