Rezultate te kerkimit per termin: +Kaliforni

Meta: total 1000 / total_found 2581 / time 0.001 / keyword[0] kaliforni / docs[0] 2581 / hits[0] 3074 /
No Pic available
  • 2014-04-11

Chris Brown shpërngulet në burgun e Virxhinias

Pak më parë mësuam se këngëtari I njohur Chris Brown do të qëndronte pas hekurave në një burg të Kalifornisë deri në datën 23 prill, dhe tentativat që ai të lirohej me kusht kanë qenë të shumta. Por më në fund avokati I këngëtarit ka arritur që të ndryshojë vendin ku Chris q

No Pic available
  • 2014-04-10

Apple kërkon 2.2 miliardë dëmshpërblim nga Samsung

TIRANE - Dy kompanitë më të mëdha për prodhimin e pajisjeve teknologjike, Apple dhe Samsung, shkojnë përsëri në gjyq. Ato akuzojnë njëra-tjetrën për kopjim të karakteristikave të pajisjeve inteligjente. Tani është t

Rihana, krejt “cullak”
  • 2014-04-10

Rihana, krejt “cullak”

Këngëtarja e famëshme nga Barbadosi, Rihana i ka pushtuar mediet e ndryshme me fotografitë e fundit të publikuara, të cilat janë thuajse nudo. SSSASS Këngëtarja, që pos zërit, shquhet edhe për ttrupin e saj seksi, ka pozuar edhe pa t&eum

Presidenti Eisenhower dhe jashtëtokësorët: I kam takuar tre herë
  • 2014-04-05

Presidenti Eisenhower dhe jashtëtokësorët: I kam takuar tre herë

6 pika më të nxehta të uljes së UFO-ve në të gjithë planetin Presidenti i 34-t i Shteteve të Bashkuara, Dwight Eisenhower (IKE) u takua plot tre herë me një delegacion të përbërë nga jashtëtokësorë. Takimi u bë në një bazë ushtarake amerikane në vitin 1954. Kjo është një his

No Pic available
  • 2014-04-05

Jep dorëheqjen shefi i ri ekzekutiv i Mozilla-së, kritikoi martesat gay

Dhjetë ditë më parë Mozilla njoftoi se shefi i saj zyrtar i teknologjisë, Brendan Eich, do të emërohet si shefi i ri ekzekutiv i kompanisë. Tani Mozilla ka njoftuar se Eich nuk do të mbajë më këtë pozicion pas njoftimeve në intern

No Pic available
  • 2014-04-04

Dënohet me 20 vite burg, mbyti vajzën me qumësht gjiri

KALIFORNI- E rëndë, por e vërtetë. Një grua nga Kalifornia e Jugut është dënuar nga Gjykata me 20 vite burg, pasi akuzohet se mbyti vajzën e saj me qumësht gjiri. Sipas ekspertizës, në qumështin e gjirit nëna kishte injektuar mbid

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama