Rezultate te kerkimit per termin: +Kallashnikovve

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

Trafiku i armëve, Diveroli rikthehet në burg

Pronari i kompanis AEY, i njohur n Shqipri pas ngjarjes s Grdecit, prballet me akuza t reja Efraim Diveroli, pronari i kompanis AEY, i cili arriti t nnshkruaj si me magji nj kontrat 300 milion dollarshe me Pentagonin pr blerjen dhe transportimin e municioneve nga Shqipria n Afganistan, do t prballe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama