Rezultate te kerkimit per termin: +Kalojani

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.219Z

"Hedhja e plehrave nga dritarja, ndalohet vetëm me ligj!"

  Ka zgjidhje për këtë fenomen të hedhjes së plehrave dhe rregullimit të ambienteve urbane. LIGJI! A ka aprovuar Aktin Ligjor të Banesave të Shumëkatëshe Kuvendi i Shqipërisë? A ka fuqi ligjvënëse Bashkia e një Qyteti, të nxjerre akte nënligjore që rregullojnë marrëdhëniet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.439Z

SHEKULLI JU URON GEZUAR !

Të dashur lexuese dhe lexues të Shekullit Botuesi i Shekullit, Redaksia e Shekullit Print, Shekulli Online, Korrespodentët e gazetës, Administrata dhe Bashkepunëtorët tanë jashtë vendit ju urojnë të gjithëve: VIT TË RI TË MBARË E TË GËZUAR Për disa prej nesh 2009-a mund të ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.435Z

'SHEKULLI' JU URON GEZUAR !

Të dashur lexuese dhe lexues të Shekullit Botuesi i Shekullit, Redaksia e Shekullit Print, Shekulli Online, Korrespodentët e gazetës, Administrata dhe Bashkepunëtorët tanë jashtë vendit ju urojnë të gjithëve: VIT TË RI TË MBARË E TË GËZUAR Për disa prej nesh 2009-a mund të ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.935Z

Ibrahimoviç intervistohet nga dy fëmijë shqiptarë, ja këshilla e tij

Dy fëmijë shqiptarë, Arbnori dhe Shenasia të cilët jetojnë tashë në Suedi, kanë bërë realitet ëndrrën e tyre.  Ata arritën të realizonin një intervistë ekskluzive me Zlatan Ibrahimoviç, një prej yjeve të futbollit botëror. Si fillim Shenasi shkori për yllin suedez të Mançest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.074Z

Intervista e Ibrahimoviç për dy fëmijë shqiptarë: Më e bukura në 10 vite

Të realizosh një intervistë ekskluzive me një prej yjeve të futbollit botëror nuk është asnjëherë e lehtë, por dy fëmijët shqiptarë me banim në Suedi, Arbnori dhe Shenasia, ia kanë dalë mbanë. Gjatë verës, Shenasi shkroi një artikull për Svenska Dagbladet Junior, duke treguar v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.358Z

Flamuri në telashe për fushatën e AldosNga Antena brenda familjesPërveç telasheve të fushatës së tij, Flamurit iu desh dje të merrej dhe me telashet e fushatës së Aldos. Ai burri e thirri në telefon duke turfulluar që në mëngjes. - Ky, mor zotëri, n

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Flamuri në telashe për fushatën e AldosNga Antena brenda familjesPërveç telasheve të fushatës së tij, Flamurit iu desh dje të merrej dhe me telashet e fushatës së Aldos. Ai burri e thirri në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.248Z

Rëndësia e babait për fëmijët 0-3 vjeç

Prindërimi – Ka disa situata, në të cilat është mirë që mamaja të bëjë një hap mbrapa, pa u ndier në faj. Por, te fëmijët, hapësira është e domosdoshme edhe për babanë  Për mamanë, njohja me fëmijën është e thellë: e ka tundur, ushqyer dhe më kryesoja, e ka d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama