Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.464Z

Meta takon Riker: Të nxjerrim mësim nga këto dy vite që kaluam

Share Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, u takua me gjatë vizitës në Uashington me Zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit, Filip Riker. Në një njoftim të LSI thuhet se Meta është shprehur se: Shqipëria ngadalësoi axhendën e saj integruese n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.773Z

Bifsha rrit moralin: Kaluam ngërçim, fitojmë me Dinamon

Nga Thoma Qirjazi Suksesi përballë kësaj skuadre me shumë emër në futbollin shqiptar është detyrim për rritjen e imazhit të qytetit tonë dhe për kënaqësinë e sportdashësve tanë Bluzinjtë i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve të tyre për ndeshjen me Dinamon, të cilën do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.178Z

Berisha: Mafia po më sulmon për koncesionet. Kaluam edhe SHBA-në për qeveri transparente

Share Tani kryeministri Sali Berisha sheh mafie ngado që hedh sytë. Duke folur në mbledhjen e qeverisë, ku thuajse asnjëherë nuk flet për atë që do miratohet, Berisha tha se Shqipëria bëhet vendi i parë në botë me koncesione që jepen krejtësisht online. Berish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.104Z

Brokaj: Dështimi i socializmit u lajmërua me dokument nga Moska që në 1982. Ia kaluam Enver Hoxhës (dhe hezitimi i Ramiz Alisë)

Një nga mjekët e grupit që kujdesej për shëndetin e Enver Hoxhës dëshmon ardhjen e një dokumenti nga Moska, në vitin 1982, ku sipas një studimi prestigjoz i rekomandohej politikës shqiptare të kohës të ndryshonte formën e regjimit pasi sistemi kishte dështuar. Për gazetën Panora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.149Z

Muller Kaluam fale mentalitetit

Thomas Muller deklaroi pas fitores 3-1 ndaj Manchester United se ishte mentaliteti i fortë i bavarezëve ai që i çoi në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve. Pas barazimit 1-1 në Angli, gjermanët e panë veten në disavantazh pas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.296Z

Frenk Riberi: Kaluam çdo parashikim!

 Frenk Riberi ka pranuar se Bajerni i Mynihut ka kapërcyer çdo kufi, kur vendosi me "shpatulla pas murit" Sportingun brenda në Lisbonë. Aq sa tashmë është e vetmja skuadër që ka hedhur praktikisht hapin e madh drejt çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Bavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Fitojmë kupën po kaluam Argjentinën

Bekenbauer Ish-ylli i futbollit gjerman, Franc Bekenbauer, mendon se skuadra e drejtuar nga Joakim Lëv ka shanse të mira të fitojë titullin e katërt botëror, nëse mposht Argjentinën në çerekfinale. “është sfida më e vështirë për Gjermaninë në këtë botëror. Nëse e fitojm�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama