Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.838Z

Topi: Raportet me PD? Kaluam sezon ngricash

Presidenti i Republikës, Bamir Topi flet për raportet e tij me Partinë Demokratike, bojkotin e opozitës, zgjedhjet e përgjithshme të 28 qershorit, si dhe çështjen "Mediu" TIRANË - Edhe pse thekson se dita e zgjedhjeve të 28 qershorit duhet të kujtohet si një dite mjaft e qetë, Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.726Z

Sejdiu: Ne dy vjet kaluam shume sfida

Presidenti i Kosoves, Fatmir Sejdiu deklaron se vendi i tij ne dy vjet te funksionimit ka bere maksimumin e vet. Ne nje interviste per BBC-se, kreu kosovar deklaron se jane kapercyer shume sfida dhe Kosova ka realizuar optimumin e projekteve qe ka pasur, qe te deshmoje vetveten si nje ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.575Z

“BE konfirmoi se kaluam testin e zgjedhjeve”

 Qeveria përshëndeti dje qëndrimin e BE lidhur me zgjedhjet e 28 qershorit. Zëdhënësja e qeverisë, Majlinda Bregu tha në një konferencë për shtyp se deklaratat e Ministrit të Jashtëm të Suedisë, Karl Bild dhe Komisionerit Oli Rehn, tregojnë se vendi ynë kaloi testin për zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.032Z

Kaluam proven. Nuk ka shtim te azilkerkuesve

 Shqipëria kalon provën e zjarrit për liberalizimin e vizave. Raporti paraprak i Komisionit Europian i cili do të dal në muajin qershor për heqjen e vizave, specifikon se numri i azilkërkuesve nga Shqipëria nuk ka ndryshuar në krahasim me muajin dhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.296Z

Topalli ne Zvicer Nuk kaluam ne recesion

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli  ka marrë pjesë në Asamblenë e 125-të  Parlamentare  të IPU-së, ne Bern të Zvicrës. Asambleja kishte në fokus të takimit, krizën ekonomike globale dhe zgjedhjet për të. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

BSH, Fullani: Kaluam krizën, por me efekte anësore

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, vazhdon të mbetet optimist se ekonomia jonë e ka kaluar krizën dhe që tashmë mbeten për t‘u vlerësuar efektet që dha. Gjatë një takimi me disa krerë bankash të rajonit, zhvilluar dje në Tiranë, guvernatori theksoi nevojën për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.841Z

Topi: Raportet me PD? Kaluam një sezon ngricash

Presidenti i Republikës flet për raportet e tij me PD-në, bojkotin e opozitës, zgjedhjet e përgjithshme, si dhe çështjen "Mediu" "Vërtet hallka e parë e verifikimit, e ekstraktimit të figurave që pritet të shkojnë në Gjykatën e Lartë bëhet nga Presidenti, por certifikimi përfun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama