Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.296Z

Topalli ne Zvicer Nuk kaluam ne recesion

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli  ka marrë pjesë në Asamblenë e 125-të  Parlamentare  të IPU-së, ne Bern të Zvicrës. Asambleja kishte në fokus të takimit, krizën ekonomike globale dhe zgjedhjet për të. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

BSH, Fullani: Kaluam krizën, por me efekte anësore

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, vazhdon të mbetet optimist se ekonomia jonë e ka kaluar krizën dhe që tashmë mbeten për t‘u vlerësuar efektet që dha. Gjatë një takimi me disa krerë bankash të rajonit, zhvilluar dje në Tiranë, guvernatori theksoi nevojën për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.841Z

Topi: Raportet me PD? Kaluam një sezon ngricash

Presidenti i Republikës flet për raportet e tij me PD-në, bojkotin e opozitës, zgjedhjet e përgjithshme, si dhe çështjen "Mediu" "Vërtet hallka e parë e verifikimit, e ekstraktimit të figurave që pritet të shkojnë në Gjykatën e Lartë bëhet nga Presidenti, por certifikimi përfun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.746Z

Topalli-Wallack: Kaluam me sukses testin e demokracisë

Kalim me sukses të testit të demokracisë e ka quajtur kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli procesin zgjedhor më 8 maj. Gjatë një takimi të zhvilluar me Presidentin e Institutit Demokratik Amerikan, Ken Wallack ata u ndalën në reformat e zhvilluara në vend dhe rrugën integruese të Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.860Z

Lala: I kaluam parashikimet, por Malta është testi ynë

Kapiteni kuqezi flet për kombëtaren dhe veten. "Karrierën do ta mbyll te Hanoveri në moshën 35-vjeçare" Nuk kërkon të bëhet euforik, sepse Shqipëria nuk e ka atë luks, por për kapitenin e kombëtares, Altin Lala, ekipi kuqezi i kaloi të gjitha parashikimet me rezultatet e arritu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama