Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.962Z

Ligjet kalojnë pa hedhur nëvotim dekretet e Nishanit

TIRANE- Komisioni i Ligjeve kalon pa i hedhur në votim dy dekretet e presidentit Nishani për emërimin e Admir Thanzës dhe Tom Ndrecës në Gjykatën e Lartë. Mbledhja fillimisht ka nisur me prezantimin e dy kandidatëve për Gjykatë të Lartë, të cilët do të zëvendësojnë në këtë post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.349Z

Ahmetaj INSTAT kontrollohetdrejtperdrejte nga Berisha

Sekretari per Sipermarrjen dhe Grupet e Interesit prane Partise Socialiste Arben Ahmetaj ne nje interviste per PSTV www.ps.al flet per zhvillimet ekonomike te vitit 2011 dhe ato qe priten ne kete vit te saponisur. Ahmetaj foli per ndryshimet ne ligjin per INSTAT duke u shprehur se jane bere per ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.273Z

Kënga e bilibilit

  Vargje nga Arben Duka   Çja thoshte bilbili, Mbi Malin me Gropa, Derën na e mbylli, Sërish Europa!   Çja thoshte bilbili, Te Portë e Kalasë, Mjero ne të mjerët, Që mbetëm në klasë!   Çpo ja thotë bilbili, Në breg e në vreshtë, Kësaj here kishim, Një provim n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.358Z

Kapshtice fluks emigrantesh nga Greqia

Numri i emigrantëve që kthehen në vend për të kaluar pushimet e verës edhe këtë vit ka shënuar rritje. Në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës, një nga pikat kryesore të kufirit me Greqinë, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.745Z

Xhejms: “Anglia, më e mirë se Gjermania”

E gjithë vëmendja e botës sportive të futbollit është fokusuar në përballjen e dy gjigantëve europianë, Gjermani-Angli. Portieri i Anglisë, Dejvid Xhejms, tha se skuadra e tij nuk ka frikë dhe se Gjermania nuk është aspak më e fuqishme psikologjikisht se anglezët, duke theksuar se fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.799Z

Dita e Demokracise mitingu festiv per festen e 22 marsit

Në sheshin 'Nënë Tereza' këtu në Tiranë do të mbahet një miting festiv me rastin e 22 marsit, ditës së demokracise. Ne zgjedhjet e 22 marsit të vitit 1992 për herë të parë pas një regjimi të gjatë kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

Messi Na mungon Guardiola

Leo Messi ndodhet në Argjentinë i grumbulluar me kombëtaren bardhekaltër në kuadër të ndeshjeve eliminatorë të Amerikës Latine për Kupën e Botës “Brazil 2014”, por në mendjen e tij vazhdon të jetë Barcelona.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama