Rezultate te kerkimit per termin: +Kaluam

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.296Z

Frenk Riberi: Kaluam çdo parashikim!

 Frenk Riberi ka pranuar se Bajerni i Mynihut ka kapërcyer çdo kufi, kur vendosi me "shpatulla pas murit" Sportingun brenda në Lisbonë. Aq sa tashmë është e vetmja skuadër që ka hedhur praktikisht hapin e madh drejt çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Bavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Fitojmë kupën po kaluam Argjentinën

Bekenbauer Ish-ylli i futbollit gjerman, Franc Bekenbauer, mendon se skuadra e drejtuar nga Joakim Lëv ka shanse të mira të fitojë titullin e katërt botëror, nëse mposht Argjentinën në çerekfinale. “është sfida më e vështirë për Gjermaninë në këtë botëror. Nëse e fitojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.975Z

Thaçi: E kaluam provën me sukses

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, i vlerësoi si të suksesshme zgjedhjet e djeshme lokale, të parat pas pavarësisë së vendit. Me tone shumë pozitive, Thaçi theksoi se Kosova e kaloi provimin dhe arriti të vetadministrojë një proces të tillë, ndërsa përshëndeti reagimin e komunit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.485Z

Bode: E kaluam provën e krizës

Mungesa e të ardhurave në buxhet nga taksat do të zëvendësohet përmes privatizimeve. Qeveria qetëson opinionin publik përmes ministrit të Financave, i cili garanton një situatë të qëndrueshme ekonomike, falë rezervave të krijuara nga privatizimet e ARMO-s, OSSH-së dhe AMC-së. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.731Z

"Kaluam krizën, presim rigjallërim në 2010"

Taksat e ulëta, reformat rregullatore dhe qëndrueshmëria financiare, ishin faktorët që ndikuan në frenimin e valës goditëse të krizës. Megjithatë, edhe pse pranë qeverisë, ekspertë të fushave të ndryshme të ekonomisë nuk e fshehin faktin se rritja ekonomike nuk do të jetë 6 për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.838Z

Topi: Raportet me PD? Kaluam sezon ngricash

Presidenti i Republikës, Bamir Topi flet për raportet e tij me Partinë Demokratike, bojkotin e opozitës, zgjedhjet e përgjithshme të 28 qershorit, si dhe çështjen "Mediu" TIRANË - Edhe pse thekson se dita e zgjedhjeve të 28 qershorit duhet të kujtohet si një dite mjaft e qetë, Presi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama