Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2012-04-09

Grupi B: Asnjë surprizë, treshja kryesuese nuk gabon

Të kuqtë fitojnë në Librazhd, kurse Naftëtari dhe Tepelena në fushën e tyre Rezultatet e javës së 17-të DOMOSDOVA TURBINA          1-0 TEPELENA KELCYRA    5-4 SOPOTI PARTIZANI                   1-3 PERMETI – BILISHT SPORT             

No Pic available
  • 2012-03-26

Fitorja minimale me Pashtrikun nuk i ka kënaqur tifozët pukjanë

Grupi A: Tërbuni shkëputet, Luzi kërcënon Sukthin   Rezultatet e javës së 11-të EGNATIA KORABI         1-0 OLIMPIKU VELEÇIKU   3-0 TERBUNI PASHTRIKU   1-0 ERZENI – LUZI 2008          2-3 SUKTHI – pushim   Renditja 1.Tërbuni             

Grupi B: Naftëtari nuk i ndahet Partizanit
  • 2012-03-19

Grupi B: Naftëtari nuk i ndahet Partizanit

Në Këlcyrë kontestohet gjykimi dhe ndërpritet loja. Zylyftari sulmon gjyqtarin në Memaliaj Rezultatet e javës së 15-të Dje PARTIZANI ALBPETROL          2-0 KELCYRA NAFTETARI 1-2 TURBINA PERMETI                    2-1 DOMOSDOVA TEPELENA        2-2 MEMA

Pensionet e ish-ushtarakëve,  116 emrat që marrin paratë
  • 2012-03-19

Pensionet e ish-ushtarakëve, 116 emrat që marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 116 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 16 mars dhe që mund ta tërheqin atë nga llogaritë e tyre. Pjesa më e madhe e p

No Pic available
  • 2012-03-17

Mblidhet Këshilli, miratohen ndihmat ekonomike

FIER – Pas gati tre muajsh mungesë, u zhvillua dje mbledhja e Këshillit të Bashkisë së Fierit. Mbledhja u drejtua nga nënkryetari i Këshillit, i pakontestuar nga aleancat politike, Sokrat Ikonomi. Ai priti derisa u mblodh kuorumi i nevojshëm, i përbërë prej 18 këshilltarësh, 14 t

Të përndjekurit, 81 emrat që marrin paratë
  • 2012-03-08

Të përndjekurit, 81 emrat që marrin paratë

Të përndjekurit gjatë një proteste Nga data 2 mars, në llogaritë e 81 të përndjekurve politikë  janë derdhur këstet e radhës të dëmshpërblimit të përfituar sipas ligjit në fuqi. Gazeta publikon sot listën e plotë me emrat e atyre që marrin paratë në bankat e nivelit të dytë

Të përndjekurit politikë,   138 emrat që marrin paratë
  • 2012-02-09

Të përndjekurit politikë, 138 emrat që marrin paratë

Këtë javë, në llogaritë e 138 të përndjekurve politikë janë derdhur këstet e radhës të dëmshpërblimit të përfituar sipas ligjit në fuqi. Gazeta publikon sot listën e plotë me emrat e atyre që marrin paratë në bankat e nivelit të dytë, ku edhe kanë llogarinë. Ministria e Fin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama