Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.295Z

Ekstradohet pengmarrësi dhe vrasësi

Dje është ekstraduar edhe Agim Kamberaj, i cili është dënuar me 5 vjet heqje lirie, për veprën penale të "heqjes së paligjshme të lirisë". Kamberaj, në bashkëpunim me shtetasit Dashamir Bega dhe Fotaq Gushi, kanë rrahur shtetasin Edmond Meshau, buzë lumit Drino, Gjirokastër, pasi ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.701Z

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhën që e kishin marrë në ishullin e Sazanit. Sipas polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.991Z

Aksident në aksin Fier-Lushnje, 1 i vdekur

FIER- Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje në vendin e quajtur Pushimi i Shoferit në afërsi të fshatit Krutje. 5 persona nga e njëjta familje ktheheshin nga festimet për 8 marsin, ndërsa pas për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.240Z

Ekstradohen sot në darkë nga Milano 2 të kërkuar

Ekstradimi i shtetasve me precddente penale, Agim Kamberaj, i denuar me 5 vjet burg dhe shtetasi, Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg pritet të bëhet sot rreth orës 20:00, nga ZQK Interpol Tirana. TIRANE-Dy persona me precedente te rende penale ne Shqiperi do te ekstradohen sot nga Milano.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.327Z

Vlore, sherri ne universitet, perjashtohen dy studentet

Vlore- Rektorati i Universitetit te Vlores "Ismail Qemali" ka perjashtuar diten e djeshme deri ne nje afat te pacaktuar dy studentet e perfshire ne sherrin e 12 janarit, ku mbeti i plagosur nga ish e dashura e tij 21-vjecari Klaudio Kamberaj. Pas reagimit te menjehershem per ngjarjen, ku u denua vep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.079Z

Vlore asgjesohet kanabis

brbrNe vijim te operacioneve te njepasnjeshme per parandalimin e kultivimit te lendeve narkotike nga veriu ne jug vetem mengjesin e se martes policia ka arritur te asgjesoje mijera rrenje kanabis Ne fshatin Oshtime te Vlores nje sere domatesh ishte kthyer ne vend per kultivimin e droges Policia ka a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.323Z

Vlorë, gjykata lë në detyrim për paraqitje studentja që plagosi shokun

/>Studentja Lediana Zeka, e cila plagosi me thikë dy ditë më parë bashkëmoshatarin e saj, Klodia Kamberaj, me të cilin kishte edhe një lidhje dashurie do të gjykohet në gjendje të lirë. Ky ka qenë vendimi që ka dhënë gjykata ndaj saj ditën e djeshme. Menjëherë pas krimit të plagos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama