Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.701Z

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhën që e kishin marrë në ishullin e Sazanit. Sipas polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.991Z

Aksident në aksin Fier-Lushnje, 1 i vdekur

FIER- Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje në vendin e quajtur Pushimi i Shoferit në afërsi të fshatit Krutje. 5 persona nga e njëjta familje ktheheshin nga festimet për 8 marsin, ndërsa pas për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.240Z

Ekstradohen sot në darkë nga Milano 2 të kërkuar

Ekstradimi i shtetasve me precddente penale, Agim Kamberaj, i denuar me 5 vjet burg dhe shtetasi, Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg pritet të bëhet sot rreth orës 20:00, nga ZQK Interpol Tirana. TIRANE-Dy persona me precedente te rende penale ne Shqiperi do te ekstradohen sot nga Milano.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.327Z

Vlore, sherri ne universitet, perjashtohen dy studentet

Vlore- Rektorati i Universitetit te Vlores "Ismail Qemali" ka perjashtuar diten e djeshme deri ne nje afat te pacaktuar dy studentet e perfshire ne sherrin e 12 janarit, ku mbeti i plagosur nga ish e dashura e tij 21-vjecari Klaudio Kamberaj. Pas reagimit te menjehershem per ngjarjen, ku u denua vep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.079Z

Vlore asgjesohet kanabis

brbrNe vijim te operacioneve te njepasnjeshme per parandalimin e kultivimit te lendeve narkotike nga veriu ne jug vetem mengjesin e se martes policia ka arritur te asgjesoje mijera rrenje kanabis Ne fshatin Oshtime te Vlores nje sere domatesh ishte kthyer ne vend per kultivimin e droges Policia ka a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.323Z

Vlorë, gjykata lë në detyrim për paraqitje studentja që plagosi shokun

/>Studentja Lediana Zeka, e cila plagosi me thikë dy ditë më parë bashkëmoshatarin e saj, Klodia Kamberaj, me të cilin kishte edhe një lidhje dashurie do të gjykohet në gjendje të lirë. Ky ka qenë vendimi që ka dhënë gjykata ndaj saj ditën e djeshme. Menjëherë pas krimit të plagos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.291Z

Sillen ne pranga dhe dy te denuar per akuza te renda

TIRANE - Dy persona me precedente penale jane ekstraduar dje nga Milano. Agim Kamberajt, i denuar me 5 vjet burg dhe Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg jane sjelle rreth ores 20:00, nga Interpol Tirana. Per Agim Kamberaj, 47 vjec, nga Patosi i Fierit, Gjykata e Apelit Gjirokaster ka dhene denimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama