Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
 • 2011-10-31

Grupi B: Partizani bind me Sopotin, i afrohet kreut

Udhëheqin me pikë të barabarta Tepelena dhe Bilisht Sporti, që ndiejnë kërcënimin e të kuqve   Rezultatet e javës së 6-të TURBINA DOMOSDOVA          2-0 KELCYRA TEPELENA    1-2 PARTIZANI SOPOTI                   2-0 BILISHT SPORT PERMETI        2

No Pic available
 • 2011-10-24

Grupi B: Sopoti para të gjithëve, garë treshe për vendin e dytë

Bilisht Sporti mundet thellë në Kuçovë. Ngjitje befasuese e Tepelenës dhe Memaliajt Rezultatet e javës së 5-të NAFTETARI – BILISHT SPORT    5-1 PERMETI PARTIZANI      1-1 SOPOTI KELCYRA 3-0 TEPELENA TURBINA      3-0 DOMOSDOVA DELVINA  1-0 ALBPETROL MEMALIAJ 1-2 &nb

Kupa e Shqipërisë: Ikën Tomori nga të superligës, të tjerët vazhdojnë më tej
 • 2011-09-28

Kupa e Shqipërisë: Ikën Tomori nga të superligës, të tjerët vazhdojnë më tej

Të mërkurën u luajtën edhe ndeshjet e kthimit të turit të parë të Kupës së 60-të të Shqipërisë, pas së cilave u përcaktuan edhe skuadrat e kualifikuara për më tej. Kujtojmë se në këtë tur u përfshinë për herë të parë në këtë edicion edhe skuadrat e superligës, nga të

Fotot familjare ne pikture
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  1 vote 

		
					
				
					e enjte 25 nentor 2010
 • 2011-06-21

Fotot familjare ne pikture 1 2 3 4 5 1 vote e enjte 25 nentor 2010

Te kesh ngacmimin e duhur per te bere nje pikture nuk eshte thjesht ceshtje frymezimi por edhe te kesh gjendjen e duhur emocionale. Duket se kete gjendje piktores Albana Shoshi ia kane krijuar fotografite e familjes dhe te femijerise mbi te cilat ka ngritur nje cikel te tere pikturash te kornizuara

Ekspozita e piktorit Nevruz Musa
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  1 vote 

		
					
				
					e marte 23 nentor 2
 • 2011-06-20

Ekspozita e piktorit Nevruz Musa 1 2 3 4 5 1 vote e marte 23 nentor 2

Vizatimet e tij duket sikur materializohen dhe marrin jete sepse ngjizen me nje gjuhe shume ekspresive pamore. Piktori nga Kosova, Nevruz Musa ka celur ekspoziten e tij personale ne muzeun historik ne Tirane. “Fons paradisi”- “Burimi i parajses” e ka titulluar ai ekspoziten d

Tjetersohen veshjet popullore
									
							
				
					
			
							
					
						
				
							
				
					
			
						
			
			


 
  
  1
  2
  3
  4
  5
 
 
  0 vota 

		
					
				
					e merkure 24 nentor 20
 • 2011-06-20

Tjetersohen veshjet popullore 1 2 3 4 5 0 vota e merkure 24 nentor 20

Dikur ishin ndermarrjet e medha shtetetore qe merreshin me prodhimin e veshjeve tradicionale. Ato ishin jo vetem prodhuesit, artizanet por edhe rojtaret e kostumeve, besniket e cdo motivi, ngjyre apo materiali. Sot jane te rralle njerezit apo me sakte grate qe merren me prodhimin e veshjeve popullor

No Pic available
 • 2011-05-12

Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587 PARTIA BASHKIMI PER TE DREJTAT E NJERIUT 394 Qarku Berat Komuna LUMAS ZARIF SALAJ Aleanca per Qytetarin 1345 P