Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2011-05-11

Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74 FADIL NASUFI Aleanca per te Ardhmen: 10148 vota ILIR DECOLLI Aleanca per Qytetarin: 9177 vota Qarku Berat/Komuna VELABISHT 15 / 15 KASTR

No Pic available
  • 2011-05-11

Socialistët marrin Fierin, Zeqaj nis mandatin e tretë

Baftjar Zeqaj konfirmon fitoren në Bashkinë e Fierit. Për të tretën herë radhazi ky qytet do të drejtohet nga socialisti, i cili fitoi shumicën e votave në 83 kutitë e qytetit.Zeqaj ka lënë pas kandidatin e PS-së, Ilir Bele, ndërsa ka qenë gjatë gjithë kohës në avantazh ndaj tij.

No Pic available
  • 2011-05-11

Fier, PD humbet Levanin, PS Cakranin

Mbyllet Lushnja, PS merr Bashkinë, Divjakën dhe Dukshun Dy surpriza ka sjellë procesi i deritanishëm i numërimit të votave në rrethin e Fierit, ndërsa duket e padiskutuar tashmë fitorja e kandidatit të majtë për bashkinë, Baftjar Zeqo. Bëhet fjalë për dy komuna, të cilat kanë nd

No Pic available
  • 2011-05-10

Fier, Zeqaj i PS kryeson votimin edhe në natën e dytë

Baftjar Zeqaj kryeson dhe në natën e dytë të numërimit të votave. Kandidati socialist, mesnatën e djeshme rezultonte me 7823 vota të fituara karshi 5834 të kandidatit demokrat, Ilir Bele.Kjo ndodh ndërsa janë numëruar 36 qendra nga 83 të tilla për Bashkinë e Fierit. Vonesat e numërim

Beteja elektorale me rruge zhavorri ne Patos
  • 2011-05-03

Beteja elektorale me rruge zhavorri ne Patos

Qendra e qytetit flakerine nga flamujt dyngjyresh. Ndersa ne mes te sheshit kane ngritur shtabet e tyre elektorale dy forcat me te medha politike ne vend qe garojne per bashkine e qytetit te Patosit. Jane perballe njeri-tjetrit Rajmonda Balilaj rruga e vetme e se ciles eshte fitorja e bashkise se qy

Pranga 23- vjeçarit, kapet me 9.8 gramë kanabis-sativa
  • 2011-04-19

Pranga 23- vjeçarit, kapet me 9.8 gramë kanabis-sativa

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 23 vjeçar, ndërsa u kap me 9.8 gramë bimë narkotike e dyshuar si ajo e "Kanabis-Sativa". Policia ka arrestuar shetasin Klaudio Kamberaj, 23 vjeç, banues në lagjen "Hajro Çakër

Republikanet camet e legalistet prezantojne kandidatet
  • 2011-04-11

Republikanet camet e legalistet prezantojne kandidatet

Fatmir Mediu vijoi fushatën në Fushë Krujë, në mbështetje të kandidatit të “Aleancës për qytetarin”, Bilal Stafuka. Ai shprehu besim se duke votuar Stafukën dhe kandidatët republikanë për këshilltarë, qytetar