Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.079Z

Vlore asgjesohet kanabis

brbrNe vijim te operacioneve te njepasnjeshme per parandalimin e kultivimit te lendeve narkotike nga veriu ne jug vetem mengjesin e se martes policia ka arritur te asgjesoje mijera rrenje kanabis Ne fshatin Oshtime te Vlores nje sere domatesh ishte kthyer ne vend per kultivimin e droges Policia ka a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.323Z

Vlorë, gjykata lë në detyrim për paraqitje studentja që plagosi shokun

/>Studentja Lediana Zeka, e cila plagosi me thikë dy ditë më parë bashkëmoshatarin e saj, Klodia Kamberaj, me të cilin kishte edhe një lidhje dashurie do të gjykohet në gjendje të lirë. Ky ka qenë vendimi që ka dhënë gjykata ndaj saj ditën e djeshme. Menjëherë pas krimit të plagos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.291Z

Sillen ne pranga dhe dy te denuar per akuza te renda

TIRANE - Dy persona me precedente penale jane ekstraduar dje nga Milano. Agim Kamberajt, i denuar me 5 vjet burg dhe Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg jane sjelle rreth ores 20:00, nga Interpol Tirana. Per Agim Kamberaj, 47 vjec, nga Patosi i Fierit, Gjykata e Apelit Gjirokaster ka dhene denimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.501Z

Rektorati i Universitetit të Vlorës përjashton pa afat 2 studentët në sherr

>Rektorati i Universitetit të Vlorës Ismail Qemali, ka përjashtuar deri në një afat të pacaktuar të dy studentët e përfshirë në sherrin e 12 janarit, ku mbeti i plagosur nga ish- e dashura e tij, studenti 21- vjecar, Klaudio Kamberaj. Pas reagimit të menjëhershëm për ngjarjen ku dënu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.086Z

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane

Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr br Gjate pasdites se djeshme ne banesen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.992Z

Socialistë e demokratë përleshen në Ruzhdie

Policia nuk i merr denoncimin anëtarit të PS-së që u dhunua nga komisioneri i 28 qershorit Debatet për zgjedhjet në fshatin Ruzhdie zbresin nga Parlamenti, ku luftohet me batuta, në bazë ku luftohet me grushte. Paraditen e së hënës debatet për ligjshmërinë e zgjedhjeve të 28 qershorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.209Z

Ruzhdie, padia e dyte

Drejtoria e policise se Fierit ka njoftuar sot se ka paraqitur ne prokurorine e rrethit materialet proceduriale per vepren penale te “demtimeve te tjera me dashje”, per shtetasit Rrapo dhe Pellumb Myrtaj nga fshati Ruzhdie. Sipas drejtorise se policise, me date 8 mars ne oren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama