Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.291Z

Sillen ne pranga dhe dy te denuar per akuza te renda

TIRANE - Dy persona me precedente penale jane ekstraduar dje nga Milano. Agim Kamberajt, i denuar me 5 vjet burg dhe Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg jane sjelle rreth ores 20:00, nga Interpol Tirana. Per Agim Kamberaj, 47 vjec, nga Patosi i Fierit, Gjykata e Apelit Gjirokaster ka dhene denimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.501Z

Rektorati i Universitetit të Vlorës përjashton pa afat 2 studentët në sherr

>Rektorati i Universitetit të Vlorës Ismail Qemali, ka përjashtuar deri në një afat të pacaktuar të dy studentët e përfshirë në sherrin e 12 janarit, ku mbeti i plagosur nga ish- e dashura e tij, studenti 21- vjecar, Klaudio Kamberaj. Pas reagimit të menjëhershëm për ngjarjen ku dënu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.086Z

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane

Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr br Gjate pasdites se djeshme ne banesen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.992Z

Socialistë e demokratë përleshen në Ruzhdie

Policia nuk i merr denoncimin anëtarit të PS-së që u dhunua nga komisioneri i 28 qershorit Debatet për zgjedhjet në fshatin Ruzhdie zbresin nga Parlamenti, ku luftohet me batuta, në bazë ku luftohet me grushte. Paraditen e së hënës debatet për ligjshmërinë e zgjedhjeve të 28 qershorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.209Z

Ruzhdie, padia e dyte

Drejtoria e policise se Fierit ka njoftuar sot se ka paraqitur ne prokurorine e rrethit materialet proceduriale per vepren penale te “demtimeve te tjera me dashje”, per shtetasit Rrapo dhe Pellumb Myrtaj nga fshati Ruzhdie. Sipas drejtorise se policise, me date 8 mars ne oren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.726Z

Kapet duke grabitur studenti që u plagos nga e dashura

 VLORE - Studenti i universitetit "Ismail Qemali", që pak javë më parë u plagos nga e dashura me thikë në qafë, tentoi të grabisë një dyqan në Vlorë. Sipas policisë, Klaudio Kamberaj, 21 vjeç, u arrestua pasi u identifikua si autor i një tentative grabitje. Mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.701Z

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama