Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.086Z

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane

Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr br Gjate pasdites se djeshme ne banesen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.992Z

Socialistë e demokratë përleshen në Ruzhdie

Policia nuk i merr denoncimin anëtarit të PS-së që u dhunua nga komisioneri i 28 qershorit Debatet për zgjedhjet në fshatin Ruzhdie zbresin nga Parlamenti, ku luftohet me batuta, në bazë ku luftohet me grushte. Paraditen e së hënës debatet për ligjshmërinë e zgjedhjeve të 28 qershorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.209Z

Ruzhdie, padia e dyte

Drejtoria e policise se Fierit ka njoftuar sot se ka paraqitur ne prokurorine e rrethit materialet proceduriale per vepren penale te “demtimeve te tjera me dashje”, per shtetasit Rrapo dhe Pellumb Myrtaj nga fshati Ruzhdie. Sipas drejtorise se policise, me date 8 mars ne oren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.726Z

Kapet duke grabitur studenti që u plagos nga e dashura

 VLORE - Studenti i universitetit "Ismail Qemali", që pak javë më parë u plagos nga e dashura me thikë në qafë, tentoi të grabisë një dyqan në Vlorë. Sipas policisë, Klaudio Kamberaj, 21 vjeç, u arrestua pasi u identifikua si autor i një tentative grabitje. Mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.701Z

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.298Z

Plagosi shokun ne universitet, lirohet studentja

Vlore- Prokuroria e Vlores liron studenten e akuzuar per plagosjen e rende me thike, te shokut te saj te klases, me te cilin ka pasur edhe nje lidhje dashurore. Shkak eshte bere deshmia e 20-vjecares, qe ndiqte vitin e dyte te deges Teknologji ne Universitetin e Vlores "Ismail Qemali". Por i demtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.050Z

Vjedhja e 50 mije eurove me dhune arrestohet vlonjati

Lushnje 17 nentor 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim per vjedhje me dhune eshte vene ne prangat e policise se Lushnjesbr br Elis Kamberaj 36 vjec banues ne  lagjen Hajro akerri Vlore u prangos diten e djeshmebr br Ndalimi i tij u be pasi Gjykata e Apelit Vlore ne qershor te vitit 201

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama