Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2017-05-27

PD dorëzon listat, lihen jashtë rebelët. Basha e Berisha në Tiranë

Publikohet lista zyrtare e kandidatëve të PD-së  për zgjedhjet e 25 qershorit.  PD dorëzoi listën e kandidatëve në KQZ një orë pas mesnatës.  Duket se Basha ka bërë ‘katharsis” duke lënë jashtë listave rebelët por dhe gardën e vjetër të kësaj partie. &

No Pic available
  • 2017-04-10

Iu fsheh policisë për 22 vite, arrestohet për vrasjen e fqinjit 46-vjeçari

 Një 46-vjeçar nga Vlorë është arrestuar pas 22 vitesh kërkim. Në kuadër të operacionit të koduar Vrasja blutë e Vlorës arrestuan shtetasin Vladimir Kamberaj, i dënuar me 17 vite burg. Policia sqaron se: Ky shtetas kërkohej nga policia si autor i ngjarjes së ndodhur më 19 Nënto

Identifikohet autori i plagosjes së trefishtë në Vlorë
  • 2017-01-05

Identifikohet autori i plagosjes së trefishtë në Vlorë

Edison Aliko, personi i identifikuar nga policia e Vlorës, si autor i plagosjes së dy vëllezërve dhe një personi të tretë në një lokal, ka qenë i përfshirë disa muaj më parë në një tjetër ngjarje të ngjashme. Ngjarja u shënua mbrëmjen e 4 janarit 2017. Sipas policisë ai është

No Pic available
  • 2017-01-05

Plagosja e trefishtë në Vlorë për një motor

Një konflikt për një motor të shitur disa muaj më parë ka qenë shkaku i plagosjes së tre të rinjve në një lokal në Vlorë. Policia e qytetit bregdetar ka zbardhur ngjarjen duke dhënë detaje që hedhin dritë mbi plagosjen e dy vëllezërve dhe një kalimtari të rastësishëm. Sipas po

No Pic available
  • 2016-11-17

Tentoi tu grabisë shokëve 50 mijë euro, arrestohet i dënuari

Arrestohet nga Policia e Lushnjes një 36-vjeçar nga Vlora i dënuar për vjedhje me dhunë. Në pranga ka përfunduar Elis Kamberaj, banues në  lagjen “Hajro Çakërri”. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Apelit Vlorë me Vendimin e datës 12.06.2013  e ka dënuar  me 1

Vjedhja e 50 mije eurove me dhune arrestohet vlonjati
  • 2016-11-17

Vjedhja e 50 mije eurove me dhune arrestohet vlonjati

Lushnje 17 nentor 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim per vjedhje me dhune eshte vene ne prangat e policise se Lushnjesbr br Elis Kamberaj 36 vjec banues ne  lagjen Hajro akerri Vlore u prangos diten e djeshmebr br Ndalimi i tij u be pasi Gjykata e Apelit Vlore ne qershor te vitit 201

Operacion antidroge ne Itali mes te arrestuarve edhe shqiptare
  • 2016-10-26

Operacion antidroge ne Itali mes te arrestuarve edhe shqiptare

Ragusa 25 tetor 2016 NOAal - Karabinieret ne Ragusa te Italise kane ekzekutuar mengjesin e sotem 21 urdher arreste te vendosura nga Gjykata Tribunale e Raguses pas kerkeses se Prokurorise se Republikes Te ndaluarit jane shtetas italiane dhe shqiptare te cilet akuzohen per trafik dhe shperndarje drog