Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2016-10-25

Klani i kokainës, ja emrat e 12 shqiptarëve të arrestuar në Itali

Policia italiane ka lëshuar 21 urdhëra arrestimi ndaj 12 shtetasve shqiptarë e 9 shtetas italianë. 16 prej tyre janë nën urdhëri arresti me burg e 5 të tjerë nën urdhër arresti shtëpiak. Gjatë operacionit janë sekuestruar 9 mijë euro cash, një sasi e konsiderueshme kokaine si dhe ar

Marsh mbrapsht natën, vdesin të rinj
  • 2016-03-26

Marsh mbrapsht natën, vdesin të rinj

Aksident fatal në Kavajë, përmbyset makina. Shkodër, vdes malazezi Pakujdesia e drejtuesit të mjetit, gjatë ecjes indietro, shkaktoi rënien në kanal të makinës dhe për pasojë vdiqën tre të rinjtë që ndodheshin brenda. Burime nga policia bëjnë me dije se në aksidentin e ndodhur në

Aksident tragjik ne Kavaje-Rrogozhine humbin jeten dy djem dhe nje vajze
  • 2016-03-25

Aksident tragjik ne Kavaje-Rrogozhine humbin jeten dy djem dhe nje vajze

Pamje nga vendi i ngjarjebrS br Kavaje 25 mars 2016 NOAal- Dy djem dhe nje vajze kane humbur jeten si pasoje e nje aksidenti te rende te ndodhur ne aksin rrugor Kavaje-Rrogozhinebr br Ngjarja ka ndodhur ne afersi te vendit te quajtur Gose mengjesin e sotem ku nje makine tip Volkswagen ka dale

No Pic available
  • 2016-03-25

Tre te rinj vdesin ne aksident

brbr3 te rinj kane humbur jeten mengjesin e premtes ne rrugen nacionale Rrogozhine-Plepa Makina tip Voksvagen Golf ne te cilen udhetonin tre te rinj dy djem dhe nje vajze ka humbur kontrollin dhe ka dale nga rruga duke perfunduar me pas ne nje kanal Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Gose te Kavajes pran

FOTO/ Do tiu zhduk të dyve, ja kush është autori i vrasjes në Kashar
  • 2016-03-19

FOTO/ Do tiu zhduk të dyve, ja kush është autori i vrasjes në Kashar

Policia ka publikuar sot fotografitë e të arrestuarit të Bujar Xhaferrit, i cili akuzohet se ka vrarë mëngjesin e sotëm Skënder Alukun, babain e Altin Alukut, i cili një vit më parë vrau vëllain e autorit, Lutfi Xhaferri. Në datën 17.05.2015, rreth orës 05.30, viktima Lutfi Xhaferi

Vrau dhe plagosi prinderit e ish-gruas denohet me 35 vjet burg
  • 2015-12-03

Vrau dhe plagosi prinderit e ish-gruas denohet me 35 vjet burg

PUBLICITET Tirane 3 dhjetor 2015 NOAal - Gjykata e Tiranes ka denuar me 35 vjet burgim Altin Aluku i akuzuar nga Prokuroria e Tiranes per vepren penale te vrasjes ne rrethana cilesuese ngjarje e ndodhur 17 maj te ketij viti ne zonen e Kasharit ne Tirane ku autori ka vrare me arme ti

No Pic available
  • 2015-12-03

Vrau vjehrrin e plagosi vjehrrën pas prishjes së krushqisë, 35 vite burg për Altin Alukun

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 35 vjet burgim Altin Aluku, i akuzuar për vrasjen e vjehrrit Lutfi Xhaferri të tij dhe plagosjes së vjehrrës Naime Xhaferri rreth 8 muaj më parë në Kashar, pas prishjes së krushqisë. Në konkluzionet e saj, Prokuroria e Tiranës kërkoi dënimin me burgim t