Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2008-05-08

Lotaria amerikane, shpallen 217 fitues të rinj

Bëhen publikë emrat e grupit të pestë të fituesve të lotarisë amerikane. Në faqet e gazetës "Shqip" sot po publikohen emrat e 217 personave të tjerë, që janë përzgjedhur në mënyrë kompjuterike në këtë program të shpallur nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për vi

No Pic available
  • 2008-05-07

“Green Card 2009”,205 emrat e rinj fitues

Gazeta “Panorama” vijon publikimin e emrave fitues të lotarisë amerikane “Green Card 2009”. Kjo është përgjigjja e pestë që vjen brenda pak ditësh, duke e çuar për momentin në 586 numrin e personave që kanë marrë përgjigjen e parë pozitive. Këta persona kanë fitu

No Pic available
  • 2008-04-29

“Green Card 2009”, 167 emrat e parë fitues

Lotaria amerikanePublikohen emrat e parë fitues të lotarisë më të madhe në botë “Green Card 2009”. Kjo është vetëm faza e parë, pas së cilës vijnë disa faza deri në marrjen e të drejtës për të jetuar dhe punuar në SHBA. Posta shqiptare ka filluar shpërndarjen e fitue

Grupi II, Rezultatet e Javes III-te
  • 2006-10-23

Grupi II, Rezultatet e Javes III-te

Pojani - Delvina 2-0 Këlcyra - Policani 0-2 Memaliaj - Domosdova 2-0 Butrinti - Maliqi 3-1 Bylis - Përmeti 5-1 Skrapari (pushim) SKEDAT E NDESHJEVE POJANI-DELVINA 2-0 Pojani: Gjoka, Mata, Ibrahimi, Kaptelli, Manoku, Islami, Kastati, Likollari, Gura, Ziso, Demiri. Trajner: A.Ziso. Delvin

Java 2, Grupi 2: Rezultatet dhe skedat
  • 2006-10-19

Java 2, Grupi 2: Rezultatet dhe skedat

Rezultatet e Javes se Dyte, 18 tetor 2006 Delvina - Skrapari 1-2 Policani - Pojani 5-0 Domosdova - Këlcyra 3-1 Maliqi - Memaliaj 3-0 Përmeti - Butrinti 1-1 Gramozi - Bylis 2-2 Renditja 1. Maliqi 6 2 0 0 5-1 2. Policani 4 1 1 0 5-0 3. Bylis 4 1 1 0 6-3 4. Përmeti 4 1 1 0 2-1 5. Skr

Rezultatet e Javës I, GRUPI II
  • 2006-10-16

Rezultatet e Javës I, GRUPI II

Pas nje pauze prej dhjete vjetesh, ne qytetin e Corovodes dje eshte luajtur ndeshja e pare zyrtare. Ndaj qyteti qe ne oret e paradites ka patur nje gjalleri te vecante. Me petkun e festes ka qene veshur i gjithe ambjenti ne fushen e re sportive, e cila me takimin derbi me Policanin, "vellane" e voge

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama