Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
Krushqia e prishur, 35 vite burg autorit që ekzekutoi ish-vjehrrin
  • 2015-12-03

Krushqia e prishur, 35 vite burg autorit që ekzekutoi ish-vjehrrin

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 35 vjet burg Altin Alukun, i akuzuar nga Prokuroria e Tiranës për veprën penale të "vrasjes në rrethana cilësuese". Bëhet fjalë për vrasjen e ndodhur më datë 17.05.2015 në zonën e Kasharit në Tiranë, ku autori ka ekzekutuar me automatik Lutfi Xhaferri

Vrau vjehrrin se i prishi fejesën, 35 vite burg për Altin Alukun
  • 2015-12-03

Vrau vjehrrin se i prishi fejesën, 35 vite burg për Altin Alukun

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 35 vjet burgim shtetasin Altin Aluku, i akuzuar nga Prokuroria e Tiranës për veprën penale të "vrasjes në rrethana cilësuese", ngjarje e ndodhur 17.05.2015, në zonën e Kasharit në Tiranë. Autori vrau me armë tip "automatik" shtetasin Lutfi Xhaferri dhe pl

Vrau ish-vjehrrin dhe plagosi ish-vjehrrën, dënohet me 35 vjet burg
  • 2015-12-03

Vrau ish-vjehrrin dhe plagosi ish-vjehrrën, dënohet me 35 vjet burg

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 35 vjet burg shtetasin Altin Aluku, i akuzuar nga Prokuroria e Tiranës për veprën penale të vrasjes në rrethana cilësuese, ngjarje e ndodhur 17 maj 2015 në zonën e Kasharit në Tiranë, ku autori ka vrarë me armë tip automatik shtetasin Lutfi Xhaferri dhe

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

No Pic available
  • 2015-04-28

Vlorë, policia zbulon 5780 rrënjë kanabis, shpall në kërkim meshkujt e familjes

Policia e Vlorës, në vijimësi të planit operacional anti-kanabis,  ka zbuluar dhe asgjësuar 5780 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis sativa. Lënda narkotike me lartësi deri ne 65 cm u zbulua në dy sera në fshatin Oshtimë, në afërsi të pyllit, e vendosur në kubikë dhe gati për

Vlorë, asgjesohen 5780 rrënjë kanabis, aktiviteti kriminal nga 4 anëtarë të një familje
  • 2015-04-28

Vlorë, asgjesohen 5780 rrënjë kanabis, aktiviteti kriminal nga 4 anëtarë të një familje

Policia e Vlorës, ka zbuluar dhe ka asgjesuar 5780 rrënjë bimë narkotike e llojit “cannabis sativa”. (Në foto serat ku ishte mbjellë droga) Sipas policisë lënda narkotike me lartësi deri ne 65 cm u zbulua në dy sera në fshatin Oshtimë, në afërsi të pyllit, e vendosur në

Vlore asgjesohet kanabis
  • 2015-04-28

Vlore asgjesohet kanabis

brbrNe vijim te operacioneve te njepasnjeshme per parandalimin e kultivimit te lendeve narkotike nga veriu ne jug vetem mengjesin e se martes policia ka arritur te asgjesoje mijera rrenje kanabis Ne fshatin Oshtime te Vlores nje sere domatesh ishte kthyer ne vend per kultivimin e droges Policia ka a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama