Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
Vlorë, një serë domatesh ku kultivohej kanabis
  • 2015-04-28

Vlorë, një serë domatesh ku kultivohej kanabis

Një serë domatesh në fshatin Oshtimë të Vlorës është kthyer ne një vend për kultivimin e lëndëve narkotike. Pas një aksioni antikanabis të nisur prej disa javësh në qytetin e Vlorës, policia ka arritur të zbulojë dhe të asgjësojë rreth 5800 rrënjë "cannabis". Lënda narkotik

Një e katërta e “Dardanisë”, nën vëzhgim
  • 2015-02-07

Një e katërta e “Dardanisë”, nën vëzhgim

Zona më e populluar e Prishtinës, lagja ‘Dardania’ është në vazhdimësi në shënjestër të hajnave të çantave. Situata pritët të zbutët në muajit e ardhshëm. Lagja ka vendosur kamerat për rritjen e

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane
  • 2014-10-27

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane

Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr br Gjate pasdites se djeshme ne banesen

No Pic available
  • 2014-09-11

Keni humbur pasaporten apo patentën? Gjeni emrin në listë

Keni humbur dokumentin e identifikimit, pasaportën, kartën e bankës, librezën e pensionit, të shëndetësisë apo lejen qarkullimit atëherë shikoni listën më poshtë. Mund të jetë dhe emri juaj. Kjo është lista me emrat që drejtoria e Policisë së Tiranës ka bërë publike në faqen

Tranzit kap 24 klandestine dhe 3 organizatoret e trafikimit
  • 2014-08-04

Tranzit kap 24 klandestine dhe 3 organizatoret e trafikimit

PUBLICITET 3 gusht 2014 NOAal- Antitrafiqet e policise se Vlores organizuan sot nje operacion te koduar Tranzit i cili u finalizua me kapjen e 24 klandestinevebr br Policia tha se hetimet per kapjen e klandestineve nisen nje muaj me pare Ata ishin me shtetesi te ndryshme nga Eritrea Siria

No Pic available
  • 2014-08-03

Vlorë, ndalohen 24 klandestinëarrestohen 3 trafikantët shqiptarë

VLORË – Efektivët e Sektorit Kundër Trafiqeve te Paligjshme në Drejtorinë e Policisë së Vlorës kanë ndaluar 24 klandestinë ilegalë që vinin nga Eritrea, Siria dhe Sudani të cilët po transportoheshin me automjetin tip furgon “Iveco” me targa AA 187 HI.Gjithashtu polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama