Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.912Z

Vlorë, policia zbulon 5780 rrënjë kanabis, shpall në kërkim meshkujt e familjes

Policia e Vlorës, në vijimësi të planit operacional anti-kanabis,  ka zbuluar dhe asgjësuar 5780 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis sativa. Lënda narkotike me lartësi deri ne 65 cm u zbulua në dy sera në fshatin Oshtimë, në afërsi të pyllit, e vendosur në kubikë dhe gati për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.881Z

Vlorë, thikë në fyt të dashurit, i kërkoi të mbyllnin historinë e dashurisë

>Vlorë, studentja plagos me thikë shokun e klasës. Vetëdorëzohet në polici  Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje Universitetin Ismail Qemali të Vlorës. Një studente e këtij universiteti ka plagosur me thikë në fyt shokun e saj të klasës, duke i rrezikuar atij jetën, ndërkohë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.639Z

Fier, nis proçesi i rivlerësimit të pasurive të paluajtshme

Ka nisur proçesi i rivleresimit te pasurive te paluajtshme ne vend. Edhe ne zyren e hipotekes Fier eshte duke u punuar per kete proces. Kete fakt e ka bere te ditur kreu i kesaj zyre, Dilaver Kamberaj. Gjithashtu Kamberaj ka deklaruar se ka perfunduar edhe hedhja ne sistem e gjitha zonave kadastral

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.295Z

Ekstradohet pengmarrësi dhe vrasësi

Dje është ekstraduar edhe Agim Kamberaj, i cili është dënuar me 5 vjet heqje lirie, për veprën penale të "heqjes së paligjshme të lirisë". Kamberaj, në bashkëpunim me shtetasit Dashamir Bega dhe Fotaq Gushi, kanë rrahur shtetasin Edmond Meshau, buzë lumit Drino, Gjirokastër, pasi ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.701Z

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhën që e kishin marrë në ishullin e Sazanit. Sipas polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.991Z

Aksident në aksin Fier-Lushnje, 1 i vdekur

FIER- Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje në vendin e quajtur Pushimi i Shoferit në afërsi të fshatit Krutje. 5 persona nga e njëjta familje ktheheshin nga festimet për 8 marsin, ndërsa pas për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.240Z

Ekstradohen sot në darkë nga Milano 2 të kërkuar

Ekstradimi i shtetasve me precddente penale, Agim Kamberaj, i denuar me 5 vjet burg dhe shtetasi, Ermal Begaj, i denuar me 6 vjet burg pritet të bëhet sot rreth orës 20:00, nga ZQK Interpol Tirana. TIRANE-Dy persona me precedente te rende penale ne Shqiperi do te ekstradohen sot nga Milano.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama