Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] kamberaj / docs[0] 223 / hits[0] 337 /
No Pic available
  • 2012-09-10

Burreli me nëntë lojtarë merr tri pikë ndaj Himarës

  Në një ndeshje të tensionuar dhe me katër kartona të kuq, Burreli merr tre pikë të rëndësishme në Vlorë ndaj Himarës     Nga: Elton Nika   Himara-Burreli  0-1   Shënuesi: Pirani 10 Himara: Bifsha, Hyso, Qëndro, Idrizi, Alo, Stara, Kuci, Hoxha (Gjondeda 68), Qejavani (Ruste

Jano, kthim pas 20 vjetësh në shtëpinë e arkitekturës
  • 2012-08-03

Jano, kthim pas 20 vjetësh në shtëpinë e arkitekturës

Agron Jano Ekspozitë në galerinë më të rëndësishme të Comos. Shumica e vizatimeve janë realizuar gjatë viteve të qëndrimit në Itali, 91-94 Përpara se të nisej, të gjithë miqtë i thanë se po shkonte në vendin e gabuar, në kohën e gabuar. Por tashmë nuk kishte më kthim mbrapa.

Pensionet e ushtarakëve, 110 emrat që do të marrin paratë
  • 2012-06-04

Pensionet e ushtarakëve, 110 emrat që do të marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 110 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 1 qershor dhe që mund ta tërheqin atë nga llogaritë e tyre. Pjesa më e madhe e

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR

No Pic available
  • 2012-04-28

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhë

No Pic available
  • 2012-04-28

Vlorë, tentojnë të zbërthejnë predhën, plagoset 30-vjecari

VLORË- Tenton të zbërthejë predhën për ta shitur me pas për skrap, plagoset 30-vjecari në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen ‘Isa Boletini’, kur Florian Kamberaj dhe Renato Cenko po zbërthenin predhën që e kishin marrë në ishullin e Sazanit. Sipas polici

No Pic available
  • 2012-04-16

Grupi A: Sukthi mbetet larg me Tërbunin, Luzi fiton derbin

Vetëm 6 gola në 4 ndeshjet e kësaj jave. Në Koplik dhe në Kukës ka tension   Rezultatet e javës së 14-të ERZENI OLIMPIK    1-1 LUZI 2008 EGNATIA         1-0 PASHTRIKU SUKTHI        1-1 VELEÇIKU KORABI          1-0 TERBUNI – pushim   Renditja 1.Tërbu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama