Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
No Pic available
  • 2013-09-28

Ish-Fusha e Aviacionit i kalon Dhomës së Avokatisë, zbardhet vendimi i Berishës

TIRANË-Zbardhet Vendimi i Këshillit të Ministarvei gushtit 2013 për kalimin e 25000 metrave katror truall tek zona e ish-Fushës së Aviacionit nga Ministria e Mbrojtjes për Dhomën Kombëtare të Avokatisë. Në këtë truall sipas Kë

Ish-Fusha e Aviacionit i kalon Dhomës së Avokatisë, zbardhet vendimi i Berishës
  • 2013-09-28

Ish-Fusha e Aviacionit i kalon Dhomës së Avokatisë, zbardhet vendimi i Berishës

TIRANË-Zbardhet Vendimi i Këshillit të Ministarvei gushtit 2013 për kalimin e 25000 metrave katror truall tek zona e ish-Fushës së Aviacionit nga Ministria e Mbrojtjes për Dhomën Kombëtare të Avokatisë. Në këtë truall sipas Këshillit Kombëtar të Dhomës së Avokatisë do të ndërto

Universiteti Hena e Plote Beder
  • 2013-09-23

Universiteti Hena e Plote Beder

Në çdo prag viti akademik përzgjedhja e degës dhe ajo e fakultetit janë dy tema për të cilat të rinjtë impenjohen më së shumti. Në një terren me larmi zgjedhjesh, emisioni i Pasdites në Top Channel përcolli nj&eum

No Pic available
  • 2013-09-20

10 udhëtimet unike në botë

Joga në Indi, gatim në Vietnam – në këtë ekstrat nga Lonely Planet mund të gjeni dhjetë përvojat më të mira dhe më speciale të udhëtimit Surf në Hauaji, USATë mësosh surf këtu është mjaft e vecc

Senati mbeshtet Ekonomikun
  • 2013-09-13

Senati mbeshtet Ekonomikun

Në një mbledhje urgjente, Senati Akademik i Universitetit të Tiranës u shpreh në mbështetje të protestave të studentëve e pedagogëve të Fakultetit Ekonomik kundër uzurpimit të hapësirave akademike. Përmes një

Senati mbeshtet ekonomikun
  • 2013-09-12

Senati mbeshtet ekonomikun

Në një mbledhje urgjente, Senati Akademik i Universitetit të Tiranës u shpreh në mbështetje të protestave të studentëve e pedagogëve të Fakultetit Ekonomik kundër uzurpimit të hapësirave akademike. Përmes një

Ekonomiku thirrje Bashes
  • 2013-09-08

Ekonomiku thirrje Bashes

Pedagogët dhe studentët e Fakultetit Ekonomik,prej tre ditësh në protestë kanë marshuar në drejtim të objekteve që, sipas tyre, kanë uzurpuar territorin e shkollës, duke adresuar thirrje për kreun e Bashkisë së Tiranës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama