Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
No Pic available
  • 2013-07-19

Ndërtimi i Kampusit, Dhori Kule:Ndërtimet pa leje do prishen

Të tjera rreth shkrimit Berisha jep leje, priten pemët tek Liqeni TIRANE - Ndërtimet që po bëhen te fusha e sportit në Qytetin Studenti do të prishen, kështu është shprehur Rektori i Universiteti të Tiranës, Dhori Kule, për “Shqiptarja.com”. “ Nëse ndërt

No Pic available
  • 2013-07-19

Kampusi, Kule: Ndërtimet paleje te fusha do të prishen

Të tjera rreth shkrimit Berisha leje të priten pemët te Liqeni TIRANE - Ndërtimet që po bëhen te fusha e sportit në Qytetin Studenti do të prishen, kështu është shprehur Rektori i Universiteti të Tiranës, Dhori Kule, për “Shqiptarja.com”. “ Nëse ndërtim

No Pic available
  • 2013-07-19

Kampusi, Kule: Ndërtimet paleje te fusha e QS do të prishen

Të tjera rreth shkrimit Berisha leje të priten pemët te Liqeni TIRANE - Ndërtimet që po bëhen te fusha e sportit në Qytetin Studenti do të prishen, kështu është shprehur Rektori i Universiteti të Tiranës, Dhori Kule, për “Shqiptarja.com”. “ Nëse ndërtim

No Pic available
  • 2013-07-19

Kule: Brenda vitit nis ndertimi i kampusit Eljona Ballhysa

Rektori i Universitetit te Tiranes, Dhori Kule beri te ditur dje gjate nje konference per shtyp se brenda ketij viti do te nise ndertimi i kampusit universitar i cili do t'i jape fund problemeve te mungeses se ambienteve mesimore per kete universitet. Gjate fjales se tij, profesor Kule beri te ditu

No Pic available
  • 2013-07-18

Kampusi Universitar, Kule: Është marrë leja, gati të nisë puna

Brenda këtij viti pritet të nisë ndërtimi i Kampusit Universiatr të Tiranës. Rektori i këtij universiteti Dhori Kule deklaroi se tashmë është marrë leja për ndërtimin e kampusit i cili do të jetë një zgjidhje  përfundimtare për problemet infrastruktuturore. Numri një i universite

No Pic available
  • 2013-06-30

Pranimet ne universitete, Kule: Duhet staf dhe ambiente shtese Sonila Isaku

Rritja e numrit te kuotave per pranimet e reja ne universitete shton nevojen per staf dhe ambiente. Ky shqetesim qe duhet te marre zgjidhje para fillimit te vitit akademik ne shtator, ngrihet nga drejtuesit e Universitetit te Tiranes. Rektori, Dhori Kule shprehet se duhet te rriten pagesat per pedag

No Pic available
  • 2013-06-23

Kampusi universitar i Durrësitfunksional që në vitin e ri akademik

DURRËS - Durrësi do të jetë qyteti i parë që do të këtë një kampus universitar. Godina e parë e kampusit universitar e qytetit bregdetar do të jetë funksionale që në ditën e parë të vitit të ardhshëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama