Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
No Pic available
 • 2013-06-18

Masakrohet Tirana, ndërtime paleje nga Q.S tek fusha e Aviacionit

TIRANE - Ndërtimet pa leje po pushtojnë çdo ditë e më shumë kryeqytetin, duke mos kursyer edhe projekte të mëdha të zhvillimit të Tiranës. Siç është fusha për ndërtimin e kampusit universitar apo ish-fusha e aviacionit, e cila vetëm pak kohë më parë u përurua si një hapësirë

No Pic available
 • 2013-06-18

Masakrohet Tirana, ndërtime paleje nga Q.S. tek fusha e Aviacionit

Të tjera rreth shkrimit Foto të ndërtimeve pa leje TIRANE - Ndërtimet pa leje po pushtojnë çdo ditë e më shumë kryeqytetin, duke mos kursyer edhe projekte të mëdha të zhvillimit të Tiranës. Siç është fusha për ndërtimin e kampusit universitar apo ish-fusha e aviacioni

Mediu: Votoni PR me numër 45 për më shumë zhvillim e mirëqenie
 • 2013-06-15

Mediu: Votoni PR me numër 45 për më shumë zhvillim e mirëqenie

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, u takua me banorë të Fierit, ku dhe ka prezantuar kandidatin republikan për deputet, Iljas Haxhiraj. Ai foli për sukseset e PR dhe koalicionit të djathtë në tetë vitet e qeverisjes. Mediu u përqendrua në vlerat e kandidatëve të PR në këtë

No Pic available
 • 2013-06-13

Kule: Plani urbanistik nuk lejon vendime arbitrare te bashkise Eljona Ballhysa

Rektori i Universitetit te Tiranes, Dhori Kule ka pershendetur dje permes nje konference per shtyp, vendimin e Gjykates se Tiranes per te pezulluar lejen e ndertimit te objektit perpara fakultetit te Ekonomise. Vendimi per lejen e ndertimit te ketij objekti eshte dhene nga Bashkia e Tiranes qe ne vi

Berisha ne Shijak sulmon Ramen
 • 2013-06-06

Berisha ne Shijak sulmon Ramen

Kryeministri Berisha ka vazhduar, në fushatën e tij elektorale, të sulmojë planin e socialistëve për heqjen e taksave, të pesë ushqimeve bazë. Sipas kreut të demokratëve, heqja e këtyre taksave do ta kthente vendin në Republik

Kryeministri Berisha inauguron godinën e parë të kampusit të universitetit “Aleksandër Moisiu”, në Durrës
    
    
     
 • 2013-06-06

Kryeministri Berisha inauguron godinën e parë të kampusit të universitetit “Aleksandër Moisiu”, në Durrës  

Kryeministri Berisha inauguroi sot në mbrëmje e godinën e parë të kampusit të universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durrës, investim me vlerë prej rreth 570 milion lekë. Godina e re ka 26 auditorë, me kapacitet prej rreth 3000-3

Berisha: Do rendim pas cilësisë së Universiteteve për ta vendosur Shqipërinë në shinat e dijes
 • 2013-06-06

Berisha: Do rendim pas cilësisë së Universiteteve për ta vendosur Shqipërinë në shinat e dijes

06-06-2013 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha merr pjesë në përurimin e godinës së parë të kampusit të universitetit “Aleksandër Moisiu”, në DurrësKryeministri Berisha përuroi mbrëmë godinën e parë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama