Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
Dervishaj: Policia ushtroi presion ndaj pedagogëve dhe studentëve!
  • 0000-00-00

Dervishaj: Policia ushtroi presion ndaj pedagogëve dhe studentëve!

Policia ushtroi presion ndaj pedagogwve dhe studentëve    Dëshmia publike e Përgjegjëses së Departamentit të së Drejtës Publike në Fakultetin e Drejtësisë, Dorina Dervishaj Përgjegjësja e Departamentit të së Drej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama