Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
USSH përshendet paralajmërimin për rrënimin e Kishtës Ortodokse në oborrin e UP-së
  • 2015-02-11

USSH përshendet paralajmërimin për rrënimin e Kishtës Ortodokse në oborrin e UP-së

Pas paralajmërimit të drejtorit të Urbanizmit së Prishtinës, Liburn Aliu se kisha ortodokse e cila ndodhet në oborrin e UP-së, do të rrënohet, Unioni i Studentëve Shqiptar e ka përshëndetur këtë vendim. “Pas marrjes se lajm

Pas mesnatës, 77 deputetë të shumicës votuan pro buxhetit 2015, nuk munguan kritikat
  • 2014-11-18

Pas mesnatës, 77 deputetë të shumicës votuan pro buxhetit 2015, nuk munguan kritikat

TIRANE - Pas 12 orë diskutimesh, deputetët e mazhorancës kanë miratuar të vetëm në parim (me 77 vota pro) buxhetin e vitit të ardhshëm dhe paketën fiskale që e shoqëron. Në mungesë të opozitës, kritikat për draftin i bënë disa nga deputetët socialistë. Duke folur në emër të g

Përkujtohet demostrata e studentëve grekë kundër Juntës
  • 2014-11-17

Përkujtohet demostrata e studentëve grekë kundër Juntës

Mijëra grekë u mblodhën të hënën në Universitetin Politeknik të Athinës për të kujtuar studentët grekë që dhanë jetën në protestat e tyre kundër Juntës ushtarake në vitin 1973. Që prej asaj dite, protesta është bërë simbol i kryengritjes ndaj qeverive.Më 17 nëntor 1973, sh

Greqi perleshje mes studenteve dhe policise per mbylljen e kampusit
  • 2014-11-14

Greqi perleshje mes studenteve dhe policise per mbylljen e kampusit

0 brbr brbrDisa qindra studente jane perleshur ashper me policine ne nje proteste kunder mbylljes se nje kampusi te Universitetit Politeknik te Athinesbrbr brbrForcat e rendin kane perdorur gazin lotsjelles dhe shkopinjte e gomes per shperndarjen e tyrebrbr brbrQeveria dhe partia e majte Siriza kan

No Pic available
  • 2014-06-08

Irak, militantët e Al Kaedës vrasinrojet dhe marrin peng universitetin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Militantët në Irak kanë marrë peng stafin dhe studentët e një kampusi universitar në qytetin perëndimor irakian, Ramadi. Policia ka njoftuar se në këtë sulm ndaj universitetit, mil

No Pic available
  • 2014-06-07

Xhihadistët marrin peng Universitetin e Ramadit

RAMAD-Xhihadistët kanë marr peng stafin dhe studentët e një kampusi universiteti në qytetin irakian të Ramadit. Policia ka njoftuar se në këtë sulm ndaj universitetit, militantët e “Shtetit Islamit të Irakut” dhe Levantit, grupe n&eu

No Pic available
  • 2014-06-07

Irak, militantët islamikë të Al Kaedësvrasin rojet e marrin peng universitetin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Militantët në Irak kanë marrë peng stafin dhe studentët e një kampusi universitar në qytetin perëndimor irakian, Ramadi. Policia ka njoftuar se në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama