Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
SHBA zjarri gerryen San Diegon
  • 2014-05-16

SHBA zjarri gerryen San Diegon

Skuadra zjarrfikësish po luftojnë kundër një ferri të vërtetë zjarri në Kaliforni, në zonën e San Diegos, ku 14 milje katrorë terren janë përfshirë nga flakët, të favorizuara nga era dhe temperaturat e larta. P

Dilema: A e ka bërë pasuria Katarin të lumtur?
  • 2014-05-01

Dilema: A e ka bërë pasuria Katarin të lumtur?

Çfarë mund të bëjë një popull i pasur, dhjetë herë më shumë sesa mesatarja e botës? Çfarë kuptimi mund të ketë jeta kur studentëve u ofrohen të zgjedhin mes 20 vendeve të ndryshme të punës? Ja pra një vend që ka pasuri të pafundme Matthew Teller, BBC Nafta dhe gazi e kanë

Liri Berisha Te mos harrojme autizmin
  • 2014-04-02

Liri Berisha Te mos harrojme autizmin

Autizmi nuk njeh Ndersa ne duhet ta njohim ate ta pranojme dhe te perpiqemi te jetojme me kete fenomen te ri ne shoqerine tone Ky ka qene mesazhi qe ka transmetuar ne intervisten e dhene per emisionin 7 pa 5 ne Vizion Plus Liri Berisha presidente e fondacionit Femijet shqiptare ne 2 prill diten nder

QS: Borxhi ndaj CEZ eUjësjellësit 1.3 Mln €
  • 2014-02-01

QS: Borxhi ndaj CEZ eUjësjellësit 1.3 Mln €

TIRANE- Në një intervistë për “Shqiptarja.com”, Anila Shehu  Drejtoresha e Përgjithshme e Rezidencës Studentore Universitare Nr.1 Tiranë (Qyteti Studenti), ka deklaruar se pas verifikimeve, në këtë institucion janë lënë pa u paguar nga administrata e mëparshme prej vitit 2

Qyteti Studenti, Drejtoria: Gjetëm1.3 mln € detyrime të papaguara
  • 2014-02-01

Qyteti Studenti, Drejtoria: Gjetëm1.3 mln € detyrime të papaguara

TIRANE- Në një intervistë për “Shqiptarja.com”, Anila Shehu  Drejtoresha e Përgjithshme e Rezidencës Studentore Universitare Nr.1 Tiranë (Qyteti Studenti), (ne foto) ka deklaruar se pas verifikimeve, në këtë institucion janë lënë pa u paguar nga administrata e mëparshme p

No Pic available
  • 2013-12-10

Rama: Kriza, kjo fatkeqësi që naka rënë mbi kokë, menaxhohet

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Ceremonia e zhvilluar nga UT TIRANË - Fakulteti i Ekonomisë së Universitetit të Tiranës ka organizuar një ceremoni diplomimi, ku mori pjesë edhe Kryeministri Edi Rama. "Merita kryesore është juaja. Ju kërkoj

Dinamo probleme me rrogat,  Saliaj: Po mundohemi ta zgjidhim
  • 2013-11-20

Dinamo probleme me rrogat, Saliaj: Po mundohemi ta zgjidhim

Nga Gjergj Vyshka Futbollistët janë në të drejtën e tyre. Janë probleme që i kanë të gjitha skuadrat, ndërsa kam biseduar dhe me drejtuesit e shpresojmë që deri në fund të muajit ti kemi likuiduar financiarisht lojtarët. Stërvitja vazhdon normalisht, kurse besojmë se do të bëjmë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama