Rezultate te kerkimit per termin: +Kampusi

Meta: total 323 / total_found 323 / time 0.000 / keyword[0] kampusi / docs[0] 323 / hits[0] 471 /
Studentët protestojnë kundër prerjes së drunjve
  • 2013-10-22

Studentët protestojnë kundër prerjes së drunjve

Policia turke mbrëmë është përplasur me një grup studentësh në Ankara, të cilët protestuan kundër planeve të autoriteteve për prerjen e drunjve në territorin e Universitetit teknik të Lindjes së Afërt, me qëlli

No Pic available
  • 2013-10-20

Fiton Ekonomikutritol godinës pa leje

TIRANE- Godina 4-katëshe, që ndodhej në hyrje të fushës së Qytetit Studenti, i përcaktuar si vendi ku do të ndërtohet kampusi i UT-së, është rrethuar dje me eksploziv për t’u hedhur në erë. Kjo godinë ishte pa leje

No Pic available
  • 2013-10-20

Fiton Ekonomiku, sot në 10:00prishet me tritol godina pa leje

Të tjera rreth shkrimit Ja 5 zonat ku nuk duhet të kaloni ditën e sotme TIRANE- Godina 4-katëshe, që ndodhej në hyrje të fushës së Qytetit Studenti, i përcaktuar si vendi ku do të ndërtohet kampusi i UT-së, është rrethuar dje me eksp

No Pic available
  • 2013-10-20

Bllokohet godina tek Ekonomiku, shembet sot me eksploziv

Protesta e studentëve të Ekonomikut për prishjen e dy ndërtimeve pa leje në territorin universitar, i ka dhënë frytet e saj. Pas pezullimit të punimeve, gjatë paradites së djeshme, policia e shtetit ka rrethuar me eksploziv godinën katër katëshe që ndodhej në hyrje të fushës së Qyt

No Pic available
  • 2013-10-20

Te Ekonomiku, familjarët duantë hyjnë në godinën e minuar

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/ A1 Report ndjek operacionin e policisë FOTO/ 5 zonat ku nuk duhet të kaloni ditën e sotme TIRANË - Tensionohet situata tek godina që ndodhet përballë fakultetit Ekonomik që është vendosur për tu shembu

No Pic available
  • 2013-10-20

Tiranë, shembja e godinës metritol shtyhet për në orën 13:00

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ 5 zonat ku nuk duhet të kaloni ditën e sotme TIRANË - Shtyhet për në orën 13:00 shembja me shpërthim e ndërtesës tek Fakulteti Ekonomi. Lajmi është bërë i ditur nga gazetar i A1 Report Arsen Rusta, i cil

No Pic available
  • 2013-10-01

KOKSH - Ministri marrëveshjepër ndërtimin e Kampusit Olimpik

Viron Bezhani ka nisur menjëherë punën pas zgjedhjes si president i KOKSH-it. Bezhani ka realizuar një takim me ministren e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla për mbarëvajtjen e punës dhe bashkëpunimin mes dy institucioneve.Takimi ka zgjatur për disa or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama