Rezultate te kerkimit per termin: +Kamz

Total: 952
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.566Z

PD e Kamzës: PS provokime me qëllim krijimin e incidenteve

TIRANË-Dega e Partisë Demokratike të Kamzës dënoi sot provokimet që militantët e Partisë Socialiste po bëjnë në Kamëz, duke tensionuar fushaten elektorale per zgjedhjet lokale të 8 majit. Në një deklarate për shtyp t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.798Z

Aksident automobilistik tek kthesa e Kamzës, përplasen 3 makina, disa të plagosur

Një aksident autombilistik ka ndodhur në orët e mbrëmjes tek mbikalimi i kthesës së Kamzës. Deri tani njoftohet se në aksident janë përfshirë 3 makina, dhe ka disa të plagosur, por ende nuk dihet identiteti i të plagosurve...

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.035Z

Kamzë, sherr mes katër të rinjve, një person i plagosur

TIRANË- Para pak minutash ndodhi një sherr tek kthesa e Kamzës. Katër të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plagosur. Personi i plagosur është transportuar menjëherë në spital. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.677Z

Kamzë, prangoset adoleshentime armë në shkollën e mesme

TIRANË - Një adoleshent është kapur me armë në shkollën “Ibrahim Rugova” në Kamzë. Arrestimi është bërë gjatë ditës së sotme nga efektivët e Komisariatit numër 5 në kryeqytetit.Burime nga polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.267Z

Xhelal Mziu, kryetar i ri i PD-së së Kamzës

TIRANE-Xhelal Mziu, kryetar i Bashkisë së Kamzës, me 255 vota nga 308 delegatë arrin që të fitojë edhe garën për zgjedhjet brenda në parti. Lajmi bëhet i ditur nga burimet zyrtare pranë PD-së, sipas të cilave, kryebashkiaku Mziu a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.588Z

Haradinaj do pranojë çmimin Qytetar Nderi i Kamzës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës të martën do të qëndrojë për vizitë në Shqipëri. Në një komunikatë të AAK-së thuhet se, Haradinaj do pranojë çmimin Qytetar Nderi i Bashkisë s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.046Z

Mbikalimi i Kamzës “pushtohet” nga delet, rrezik për aksidente

FOTOLAJM/Te mbikalimi në kthesën e Kamzës, është vënë re një numër i madh delesh që po kullosin barin. Delet kullosin në një zonë tepër të rrezikshme. Ato mund të bëhen burim aksidentesh për shkak se te mbikali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama