Rezultate te kerkimit per termin: +Kamz

Total: 952
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.174Z

Këshilli Kombëtar i PD u manipuluaja bisedat, Mziu: Votova katër herë!

Enigma e zgjedhjes së kandidatëve të PD-së në Këshillin Kombëtar në mënyrë të njëanshme nga Basha ka dalë në sipërfaqe dje nga një bisedë e rastit e bërë mes kryetarit të bashkisë së Kamz&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.745Z

Xhelal Mziu, i pafajshëm - ndaj tij sulm politik

24-12-2013 / Gazeta 55 Flet  Zv/Kryetari i Bashkisë së Kamzës Artan DervishiGjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i akuzuar për shpërdorim detyre dhe shkelj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.701Z

“Personat e kontaktuar apo ata emra që janë publikuar, nuk janë personat e saktë”

26-01-2014 / Gazeta 55 SSSAASSNdihma ekonomike, Bashkia Kamëz përgenjështron akuzat: Informacionet janë të pasakta “Mediat të mos bëhen palë e segmenteve dashakeqe dhe të mos bien pre e informacioneve të pasakta në lidhje me Bashkin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.020Z

“Presidenti”, Berisha: Mazhoranca ka emrat e saj

20-04-2012 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha ka deklaruar sot nga Bashkia e Kamzës se Partia Demokratike do të paraqesë kandidaturat e saj për presidentin e ri.  I pyetur nga gazetarët për kandidaturën e Nanos si president, kreu i ekzekutivit shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.135Z

Arrestimi i Xhelal Mziut, Basha:Po e monitorojmë me kujdes

Të tjera rreth shkrimit Mziu në pranga për tenderin 800 mijë $ TIRANE- Kryetari i PD-së deklaron se PD po monitoron me kujdes arrestimin dhe hetimin ndaj kreut të bashkisë Kamzë, Xhelal Mziu.“Jemi informuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.313Z

Flamurtari per fitore me Kamzen

Pas provave në Kupën e Shqipërisë, të shtunën Flamurtari do të luajë edhe ndeshjen e parë të gjysmës së mbetur të Superligës. Trajneri Shkëlqim Muça premton se kuqezinjtë do të zbresin për fitore, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.077Z

CEZ aksion per lidhjet e paligjshme

CEZ Shpërndarje ka shtrirë aksionin për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme në zonën e Kamzës në Tiranë. Sipas drejtuesve të kompanisë aksioni po zhvillohet në të gjithë vendin dhe nuk do të tolerohet asnjë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama